جستجو به دنبال کلید واژه «سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 9 مورد

تسهیل فرآیند سرمایه گذاری در دستور کار هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

در نشست هیات مدیره منطقه منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، موضوعاتی در راستای تحقق شعار سال که بنام رونق تولید نامگذاری شده است و با هدف تسهیل و روان سازی امور سرمایه گذاری به تصویب اعضا رسید.

استقبال هرمزگان از سرمایه گذاران داخلی و خارجی

مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری ایرانیان خارج از کشور: مجوزهایی برای سرمایه‌گذاری در هرمزگان اخذ شده است که راه را برای حضور سرمایه‌گذاران هموار می‌کند

مذاکره با سرمایه گذار چینی در خصوص ساخت ترمینال جدید در شهر فرودگاهی امام(ره)

نشست مشترک مدیران شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و هیات سرمایه گذار چینی با موضوع سرمایه گذاری در ساخت ترمینال جدید این مجموعه برگزار شد.

انعقاد 25 قرارداد سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: 25 قرارداد سرمایه گذاری از ابتدای سال تاکنون در این منطقه ویژه در حوزه های مختلف منعقد شده است. 

برنامه ریزی برای سرمایه گذاری سودآور در منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) از ماموریت جدید و مهم این مجموعه پس از بهره برداری از ترمینال گالری سلام خبر داد.

ظرفیت‌های سرمایه گذاری در حوزه معدن منطقه آزاد ماکو بی نظیر است

مدیر تسهیل تولید، صنایع و معادن سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: ظرفیت‌های منحصر بفرد و ویژه منطقه آزاد ماکو در حوزه معدن، فرصت‌های خوبی را برای سرمایه گذاران فراهم کرده است.

انعقاد 226 قرارداد سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام

معاون منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: 226 مورد قرارداد سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی طی 2 سال گذشته در منطقه ویژه اقتصادی پیام البرز صورت گرفته است.

تحقق 10079 میلیارد ریالی سرمایه گذاری در ۱۲ ماهه سال ۹۷ در منطقه آزاد انزلی

در دوره زمانی دوازده ماه سال 97 میزان سرمایه گذاری محقق شده در این منطقه از رقم 10079 میلیارد ریال فزونی گرفت و در مقایسه با 8396 میلیارد ریالی که در مدت مشابه سال 96 در این منطقه تحقق یافت، بیانگر افزایش 20 درصدی در اجرای دستورالعمل های این شاخص مهم اقتصاد مقاومتی است.

تمایل بخش خصوصی به سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت و گردشگری در ارس

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: سرمایه گذاران بیشتر علاقه‌مند به حضور در بخش صنعت و گردشگری هستند. به طور مثال در حوزه گردشگری با ایجاد مجتمع تفریحی، ساخت انواع هتل‌ها و دیگر وسایل تفریحی درصدد جذب گردشگر هستیم.

آخرین اخبار آرشیو