سه شنبه 20 آذر 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 8 مورد

صدور ۱۱۶۹ مجوز فعالیت اقتصادی در منطقه آزاد انزلی

از ابتدای فروردین تا پایان شهریور ماه سال جاری تعداد ۱۱۶۹ مجوز فعالیت اقتصادی از سوی این سازمان برای فعالین اقتصادی این منطقه صادر شده و این تعداد در مقایسه با ۱۰۵۸ مجوزی که در مدت مشابه سال گذشته از سوی مدیریت بازرگانی این سازمان صادر شده بوده ، بیانگر افزایش ۱۰.۵ درصدی در این شاخص مهم اقتصادی می باشد.

انجام ۴ هزار بازرسی از بازارهای منطقه آزاد اروند

معاون سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد گفت: با توجه به اینکه بازارها در کشور با مشکل و بی‌رونقی مواجه هستند وضعیت بازارهای منطقه آزاد اروند وضعیت خوبی است و از ابتدای سال تاکنون 4 هزار مورد بازرسی از این بازارها انجام‌شده است.

افزایش آمار اقامت گردشگران در منطقه آزاد اروند

آمار اقامت گردشگران و مسافران در هتل های منطقه آزاد اروند، در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 24 درصد افزایش داشته است.

انتصاب رئیس اداره ثبت شرکت‌ های سازمان منطقه آزاد اروند

طی حکمی از سوی معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند؛ عبدالرضا مقدمی به‌عنوان رئیس اداره ثبت شرکت‌های سازمان منطقه آزاد اروند منصوب شد.

تشدید طرح ممنوعیت خروج ماهی از مرز شلمچه

معاون اقتصادی و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با توجه به اینکه در فصلی قرار داریم که صید ماهی کم هست، خروج ماهی را از مرز شلمچه تا آخر شهریورماه ممنوع اعلام کردیم و نهادهای مربوطه بر این موضوع نظارت می‌کنند.

صنعتگران نمونه و خادمان صنعت منطقه آزاد اروند تجلیل شدند

سومین همایش تجلیل از صنعتگران نمونه و خادمان صنعت منطقه آزاد اروند در اتاق بازرگانی خرمشهر برگزار شد .

سال گذشته ده هزار نفر در منطقه آزاد اروند برای اولین بار وارد بازار کارشده‌اند

نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: سال گذشته 10 هزار دفترچه بیمه برای اولین بار در منطقه آزاد اروند صادر شد به این معنی که 10 هزار نفر برای اولین بار وارد بازار کارشده‌اند که خبر بسیار خوبی است.

راه برون‌رفت از تحریم‌ها بنگاه‌های کوچک و متوسط اقتصادی هستند

رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران گفت: راه برون‌رفت از تحریم‌ها بنگاه‌های کوچک و متوسط اقتصادی هستند و اگر بخش خصوصی فعال در کشور داشته باشیم، قطعاً می‌توانیم تحریم هایی که بر کشور ما واردشده پشت سر بگذاریم.

آخرین اخبار آرشیو