سه شنبه 30 بهمن 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 6 مورد

10 / بهره برداری شش پروژه سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند

  • اروند,
  • چهارشنبه 17 بهمن 1397 - 12:00
6 پروژه سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند با حضور دبیرشورایعالی مناطق آزاد به بهره برداری رسید .

آمادگی منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد غرب برای جذب سرمایه گذاران

مناطق ویژه اقتصادی به محدوده های مصوب قانونی اطلاق می شوند که خارج از قلمرو گمرکی کشور هستند و به منظور تسهیل در امر واردات و صادرات کالا و حمایت از صنعت داخلی کشور و همچنین جذب سرمایه گذاران و فناوری های نوین خارجی در امر تولید و توسعه فعالیت دارند که علاوه بر تامین نیاز داخلی امکان صادرات به بازارهای خارج از کشور را فراهم می نمایند.

اصلاح و بازنگری دستورالعمل سرمایه گذاری در بنادر در دستور کار

مدیرکل مناطق ویژه بندری و سرمایه گذاری سازمان بنادر و دریانوردی از اصلاح "دستورالعمل سرمایه گذاری در بنادر" در کارگروه مربوطه خبر داد و گفت: این اصلاحیه به زودی جهت تصویب و ابلاغ به هیئت عامل سازمان ارسال خواهد شد.

تحقق ۶۶۹۷ میلیارد ریال طرح های سرمایه گذاری بخش خصوصی در منطقه آزاد انزلی

میزان سرمایه گذاری داخلی محقق شده در هشت ماهه سال جاری ۶۶۹۷ میلیارد ریال بود که در قیاس با همین مدت در سال قبل که ۳۳۷۳ میلیارد ریال سرمایه گذاری تحقق یافته بوده، بیانگر افزایش ۹۸ درصدی در شاخص جذب سرمایه گذار بخش خصوصی در محورهای اقتصاد مقاومتی در منطقه آزاد انزلی است.

منطقه آزاد اروند محل مناسبی برای فعالیت‌های اقتصادی است

سفیر اندونزی در ایران گفت: منطقه آزاد اروند پتانسیل‌های خوبی دارد و محل مناسبی برای فعالیت‌های اقتصادی است.

صدور ۱۱۶۹ مجوز فعالیت اقتصادی در منطقه آزاد انزلی

از ابتدای فروردین تا پایان شهریور ماه سال جاری تعداد ۱۱۶۹ مجوز فعالیت اقتصادی از سوی این سازمان برای فعالین اقتصادی این منطقه صادر شده و این تعداد در مقایسه با ۱۰۵۸ مجوزی که در مدت مشابه سال گذشته از سوی مدیریت بازرگانی این سازمان صادر شده بوده ، بیانگر افزایش ۱۰.۵ درصدی در این شاخص مهم اقتصادی می باشد.

آخرین اخبار آرشیو