جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام» - تعداد یافته ها 18 مورد

تبدیل منطقه ویژه پیام به قطب‌فناوری بلاک چین در کشور

فناوری بلاک چین به‌عنوان یک فناوری آینده‌نگر مطرح است و امروزه در حال ایجاد انقلاب در حوزه خدمات مالی و بانکی است و کسب‌وکارها باید چگونگی فعالیت در این سیستم را بدانند و از آن در کسب‌وکارهای خود به کار ببرند.

رشد 21 درصدی صادرات کالا از گمرک فرودگاه پیام

 در شش ماهه نخست سال جاری بیش از 44 هزار تن انواع کالا از گمرک البرز مستقر در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام صادر شده است که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بیش از 21 درصد افزایش داشته است.

تقدیر از یگان پلیس مستقر در فرودگاه پیام

با حضور نادر ثناگومطلق مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، هیات مدیره، مدیران و جمعی از کارکنان امروز سه شنبه 16 مهرماه 1398 طی مراسمی از زحمات و تلاش های نیروی پلیس مستقر در مجموعه پیام تقدیر به عمل آمد .

تاسیس بخش بین المللی دانشگاه خواجه نصیر الدین در منطقه ویژه اقتصادی پیام 

با درخواست ریاست دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی و موافقت مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام، واحد بین الملل این دانشگاه در این منطقه تاسیس می‌شود.

استفاده از ظرفیت‌های فرودگاه پیام برای تحقق اهداف بخش ICT

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات در مجمع عمومی خدمات هوایی پست و مخابرات، به استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت های این منطقه برای پیشبرد اهداف ICT تاکید کرد.

حمایت وزارت راه و شهرسازی از مسافری شدن فرودگاه پیام

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام با اشاره به حمایت مجموعه وزارت راه و شهرسازی از مسافری شدن این فرودگاه گفت: برای برقراری پروازهای مسافری بیشتر در فرودگاه پیام برنامه ریزی می کنیم.

پروازهای مسافری فرودگاه پیام از دوشنبه آغاز می‌شود

مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام گفت: پروازهای مسافری این فرودگاه مجددا روز دوشنبه ۱۸ شهریورماه آغاز می‌شود.

اعلام آمادگی بازرگانی روسیه برای سرمایه گذاری در پیام

نمایندگانی از بازرگانی فدراسیون روسیه با حضور در فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام برای سرمایه گذاری در این مجموعه اعلام آمادگی کردند.

مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی پیام منصوب شد

با حکم نادر ثناگومطلق مدیرعامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام سید مهدی جعفری به عنوان مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام منصوب شد.

توسعه فعالیت‌های فرودگاه پیام به پروازهای مسافری و آموزشی / آیین‌نامه اجرایی «بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی» تصویب شد

هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، با توسعه فعالیت‌های فرودگاه پیام به پروازهای مسافری و آموزشی موافقت کرد.