جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام» - تعداد یافته ها 14 مورد

از سرگیری پروازهای مسافربری فرودگاه بین المللی پیام

وزیر ارتباطات، فناوری و اطلاعات اعلام کرد که پروازهای مسافری از فرودگاه بین المللی پیام البرز هفته آینده از سر گرفته می شود.

اصلاحیه اساسنامه فرودگاه پیام در هیات دولت مطرح می شود

وزیر راه و شهرسازی گفت : اصلاحیه اساسنامه فرودگاه بین المللی پیام البرز در نشست های پیش روی هیات دولت مطرح و تعیین تکلیف می شود.

آمادگی فرودگاه پیام برای شروعی دوباره

فعالیت فرودگاه بین المللی مسافری پیام البرز آرزویی که در شهریور ماه سال گذشته محقق شد و رویای پرواز از این استان پس از سال ها به همت دولت تدبیر و امید محقق شد.

بخش مسافری فرودگاه پیام البرز راه اندازی می شود

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اهمیت فعالیت فرودگاه بین المللی پیام استان البرز گفت : با اقدامات انجام گرفته طی سه سال گذشته ، بخش مسافری این فرودگاه به طور رسمی راه اندازی می شود.

پروازهای مسافری فرودگاه پیام هفته بعد از سر گرفته می‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که پروازهای مسافری فرودگاه پیام از هفته آینده مجدداً شروع خواهد شد.

كسب نشان سرآمدی در مدیریت هوانوردی ‌و فرودگاهی

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام در هشتمین جشنواره ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا) و جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات گواهینامه اشتهار به کیفیت یک ستاره و نشان سرآمدی را کسب کرد.

بازدید مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام ازنمایشگاه الکامپ 98

مدیرعامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام از بیست و پنجمین نمایشگاه بین الملی الکامپ (الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک) بازدید کرد.

استقبال شركت های حمل و نقل بین المللی از تبادل گمركی با پیام

مدیرعامل شرکت حمل و نقل سنتران کشور چین پس از بازدید از گمرک منطقه ویژه اقتصادی پیام علاقه مندی خود را جهت تبادل کالا از طریق این گمرک اعلام کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وارد استان البرز شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز با استقبال استاندار، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه پیام وجمعی از مسئولان استانی وارد البرز شدند.

فرودگاه پیام به کمک فرودگاه های پایتخت آمد

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: بر مبنای تصمیم گیری ها، با توجه به تعطیلی پنج ساعته فرودگاه‌های استان تهران در روز ۱۴ خرداد، فرودگاه پیام برای پروازهای اضطراری در این روز مورد استفاده قرار می گیرد.

آخرین اخبار آرشیو