پنج‌شنبه 27 دی 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «غلامرضا سلیمانی» - تعداد یافته ها 13 مورد

سیاست های سازمان انعقاد قراردادهای برد – برد برای توسعه منطقه آزاد ماکو است

مدیریت حقوقی سازمان منطقه آزاد ماکو یکی از مدیریت های حساس و کلیدی در این منطقه است که با حضور غلامرضا سلیمانی به عنوان مدیرعامل این سازمان توجه ویژه ای به این مدیریت شده است.

رشد ۵۰ درصدی اعتبارات عمرانی شهرستان پلدشت در سال ۹۸

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ بودجه شهرستان پلدشت در سال ۹۸ از محل اعتبارات سازمان منطقه آزاد بر اساس سرفصل های عمرانی ۵۰ درصد رشد داشته و به ۱۶۰ میلیارد ریال افزایش می یابد.

افزایش تعداد پروازهای تهران ـ ماکو به چهار پرواز در هفته

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: طبق توافقنامه سازمان منطقه آزاد با شرکت هواپیمایی تابان؛ تعداد پروازهای این فرودگاه از سه پرواز در هفته به چهار پرواز  رفت و برگشت افزایش یافت.

امکانات اولیه زندگی باید در روستاهای پر جمعیت هر چه سریعتر فراهم شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: امکانات اولیه زندگی باید هر چه سریعتر در روستاهای پر جمعیت فراهم شود.

زمینه گسترش روابط مناطق آزاد ماکو و گوانگجو چین فراهم است

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو خواستار عقد تفاهم نامه همکاری بین مناطق آزاد گوانگجو چین و ماکو در حوزه لجستیک و تولید مشترک شد و افزود: زمینه گسترش روابط مناطق آزاد ماکو و گوانگجو چین فراهم بوده و ما اراده وافری برای تقویت و گسترش روابط با چین داریم.

رونق توریسم تجاری با آزاد شدن واردات کالاهای گروه چهار به مناطق آزاد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: آزاد شدن واردات کالاهای گروه چهار (ازجمله لباس و منسوجات؛ لوازم آشپزخانه؛ ابزار کار و ... به مناطق آزاد رونق توریسم تجاری در منطقه را خواهد داشت.

تدوین 239 برنامه عملیاتی برای توسعه منطقه آزاد ماکو / راه‌اندازی پروازهای خارجی تا پایان امسال

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ت ماکو بر لزوم پیاده‌سازی طرح توسعه ماکو به عنوان نقشه راه سیاست‌های دولت تدبیر و امید در منطقه آزاد ماکو تاکید کرد.  

ارائه کنندگان طرح های توسعه ای در منطقه آزاد ماکو تجلیل شدند

ارائه کنندگان طرح های توسعه ای که در قالب همایش پرسش مهر مقاله و پروژه های خود را در منطقه آزاد ماکو مطرح کرده بودند طی مراسمی مورد تجلیل قرار گرفتند.

ماکو آماده توسعه صادرات با بندر ترابزون ترکیه می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در دیدار با مقامات استان ترابزون ترکیه گفت:‌ این منطقه در حال حاضر از موقعیت جغرافیایی و مزیت مناسبی برای توسعه ترانزیت منطقه ای برخوردار است و به عنوان بندر خشک آماده توسعه صادرات و مبادلات تجاری با بندر ترابزون ترکیه است .

مذاکره طرفین ایرانی و چینی برای احداث خط آهن جلفا تا چشمه ثریا

محسن نریمان و غلامرضا سلیمانی مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد ارس و ماکو با مدیران شرکت CRFG چین برای احداث مسیر ریلی جلفا ـ پلدشت ـ چشمه ثریا وارد مذاکره شدند.

آخرین اخبار آرشیو