جستجو به دنبال کلید واژه «وزیر راه و شهرسازی» - تعداد یافته ها 9 مورد

بازدید وزرای کشور و راه و شهرسازی از مرز شلمچه

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور به همراه محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی صبح امروز به منظور بازدید از مرز بین المللی شلمچه وارد منطقه آزاد اروند شدند.

موافقت رهبری با برداشت از صندوق توسعه ملی برای پروژه راه‌آهن زاهدان ـ چابهار

وزیر راه و شهرسازی گفت: پیشنهاد برداشت از صندوق توسعه ملی برای تخصیص اعتبارات برای پروژه راه آهن زاهدان ـ چابهار را داشتیم که مورد موافقت رهبری قرار گرفت، این پروژه باید تا سال 1400 و پایان دولت دوازدهم به بهره‌برداری برسد و جزو انتظارات ملی محسوب می‌شود.

الحاق شناور ۱۵۸ نفره الماس یک به ناوگان مسافری هرمزگان

با حضور محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و حمیدرضا مومنی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و فریدون همتی استاندار هرمزگان و جمعی از مسئولین یک فروند شناور مسافری با ظرفیت 158 نفر و با سرمایه گذاری 76 میلیارد و 800 میلیون ریال به ناوگان دریایی استان هرمزگان الحاق شد.

سفر وزیر راه و شهرسازی به جزیره قشم

وزیر راه و شهرسازی با استقبال مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و تنی چند از مسوولین سازمان، استان و شهرستان از طریق فرودگاه بین المللی قشم وارد جزیره شد.

با صنعتی سازی به مسکن ارزان و با کیفیت می رسیم

وزیر راه و شهرسازی گفت: وقت آن رسیده است که از سنتی سازی(بساز و بفروشی) در حوزه ساختمان به صنعتی‌سازی برسیم؛ این امر منجر به ساخت مسکن ارزان و با کیفیت می‌شود.

از سرگیری پروازهای مسافربری فرودگاه بین المللی پیام

وزیر ارتباطات، فناوری و اطلاعات اعلام کرد که پروازهای مسافری از فرودگاه بین المللی پیام البرز هفته آینده از سر گرفته می شود.

اصلاحیه اساسنامه فرودگاه پیام در هیات دولت مطرح می شود

وزیر راه و شهرسازی گفت : اصلاحیه اساسنامه فرودگاه بین المللی پیام البرز در نشست های پیش روی هیات دولت مطرح و تعیین تکلیف می شود.

آمادگی فرودگاه پیام برای شروعی دوباره

فعالیت فرودگاه بین المللی مسافری پیام البرز آرزویی که در شهریور ماه سال گذشته محقق شد و رویای پرواز از این استان پس از سال ها به همت دولت تدبیر و امید محقق شد.

بخش مسافری فرودگاه پیام البرز راه اندازی می شود

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اهمیت فعالیت فرودگاه بین المللی پیام استان البرز گفت : با اقدامات انجام گرفته طی سه سال گذشته ، بخش مسافری این فرودگاه به طور رسمی راه اندازی می شود.

آخرین اخبار آرشیو