جستجو به دنبال کلید واژه «وزیر راه و شهرسازی» - تعداد یافته ها 13 مورد

انجام موفقیت آمیز تست عملیاتی ترمینال گالری سلام

مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از انجام تست عملیاتی ترمینال گالری سلام با حضور وزیر راه و شهرسازی خبر داد.

خط ارتباطی چابهار به زاهدان و زاهدان به بیرجند از طریق راه‌آهن برقرار می‌شود‌

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه در احداث کریدور شمال به جنوب دچار عقب‌ماندگی‌هایی هستیم گفت: اتصال راه آهن چابهار به زاهدان و زاهدان به بیرجند در اولویت وزارت راه قرار دارد.

رشد اقتصادی کشور با راه‌اندازی منطقه آزاد تجاری در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

وزیر راه و شهرسازی و هیئت همراه ظهر امروز چهارشنبه 27 فرودین ماه از پروژه هسته پیشران منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بازدید کردند.

افزایش۵۰ درصدی ظرفیت کانتینری بندر بوشهر

وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد:‌ جهت‌گیری تخصصی برای پس کرانه بندر بوشهر از نظر کسب و کارهای نوین باید به نحوی باشد که به اشتغال پایدار و تولید باارزش افزوده بالا بیانجامد.

11 / تبادلات تجاری ایران، هند و افغانستان توسعه می باید

وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز روز ملی چابهار است و شاهد تحقق یکی از موافقت نامه های مهم منطقه ای میان کشور ایران، هند و افغانستان برای انجام تبادلات تجاری این سه کشور هستیم.

9 / هیچ محدودیتی برای توسعه همکاری ها با کشورهای همجوار در چابهار نداریم

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: هیچ محدودیتی برای توسعه همکاری ها با کشورهای همجوار نظیر افغانستان محصور در خشکی نداریم و تمام کشورهای آسیای میانه می توانند از فرصت های بی نظیر این منطقه استفاده کنند.

7 / چابهار منطقه ای امن برای سرمایه گذاری است

 امام جمعه اهل سنت زاهدان گفت: چابهار منطقه ای ملی و نقطه ای امن برای سرمایه گذاری است و مردم سیستان و بلوچستان به هیچ فرد و گروهی اجازه ناامنی و ایجاد مشکل بویژه در بندر مهم و استراتژیک چابهار را نمی دهند. 

6 / چابهار؛ محور و پیشران توسعه سواحل مکران

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: برگزاری همایش های بین المللی در چابهار می تواند این منطقه را به منطقه ای استراتژیک، پيشران توسعه سواحل مكران، تقویت کننده پایه های نظام توسعه ملی و گسترش همکاری های منطقه ای و بين المللي تبدیل کند.

4 / برگزاری «همایش بین المللی توسعه چابهار» با حضور 17 کشور

همایش بین المللی توسعه چابهار یا «روز چابهار» با حضور وزیر راه و شهرسازی، دبیر شورایعالی مناطق آزاد، نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان، امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان و مهمانانی از 17 کشور دنیا امروز (سه شنبه) آغاز شد. 

3 / آغاز نخستین همایش توسعه بندر چابهار با حضور وزیر راه و شهرسازی

با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد نخستین همایش بین المللی توسعه بندر چابهار آغاز شد.

آخرین اخبار آرشیو