شنبه 28 مهر 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «ماکو» - تعداد یافته ها 27 مورد

تشکیل زنجیره تولید تا مصرف محصولات کشاورزی در ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: برای کاهش قیمت تمام شده، حذف واسطه ها و بهره مندی تولیدکنندگان از ارزش افزوده زنجیره کشاورزی در منطقه آزاد ماکو تشکیل شود که در زمینه مدل کشت و صنعت نیز مذاکراتی با کشورهای عمان، قطر و ترکیه انجام شده است.

برنامه های سازمان منطقه آزاد ماکو در توسعه روستایی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در همایش روز ملی روستاها و عشایر گام های عملی و برنامه های این سازمان را در توسعه روستایی تشریح کرد.

اختصاص ۴۰۰ میلیارد اعتبار برای تعریض خیابان امام ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: برای اجرای طرح تعریض خیابان امام ماکو ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت.

قرارگیری مرز بازرگان منطقه آزاد ماکو به عنوان مرکز مرزی منتخب برای احداث مرکز لجستیک

وزارت راه و شهرسازی در ماه جاری اقدام به انتشار سندی با عنوان سند آمایش مراکز لجستیک کشور نموده است.

رشد بازرگانی منطقه آزاد ماکو با استفاده از ابزارهای نوین مالی

قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: خرید و فروش اعتباری بر بستر وب و لزوم استفاده از ابزارهای نوین مالی یک ضرورت حرفه ای برای رشد بازرگانی منطقه آزاد ماکو است.

خبرنگاران به توسعه منطقه آزاد ماکو کمک کنند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: خبرنگاران و فعالان رسانه ای با رویکرد معرفی و جذب سرمایه گذار در منطقه آزاد ماکو اطلاع رسانی کنند تا شاهد توسعه منطقه در تمامی زمینه ها باشیم.

افزایش ظرفیت پروازها در فرودگاه ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: با هدف تسهیل عبور و مرور سرمایه‌گذاران ظرفیت انجام پروازهای بین‌المللی به فرودگاه ماکو اضافه می‌شود.

ایران، عشق، ماکو، در دیوارنگاری‌های هنرمندان گرافیتی

ماکو شهری است مانند ماری خوش‌خط و خال که با عشوه‌گری‌هایش پیچ خورده در میانه دو کوه «قیه» و «سبد» و محصور است در طبیعتی که از شاهکارهای خلقت به‌شمار می‌رود.

لزوم تاسیس نمایندگی اداره کل استاندارد در منطقه آزاد ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در دیدار با مدیر کل استاندارد آذربایجان غربی گفت: تاسیس و راه اندازی نمایندگی اداره کل استاندارد در منطقه آزاد ماکو به منظور تسهیل تجارت و کاهش موانع صادرات در منطقه آزاد ماکو ضروری است.

برگزاری دوره های مربیگری فوتبال، فوتسال، بوکس و کشتی درمنطقه آزاد ماکو

مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به دیدار اخیر با رئیس دپارتمان آموزش فدراسیون فوتبال ازموافقت این فدراسیون جهت برگزاری بیش از ۲۰ دوره مختلف مربیگری فوتبال و فوتسال آقایان و بانوان در منطقه آزاد ماکو خبرداد و گفت: کارت های مربیگری طرح استعدادیابی فوتسال زیر نظر آقای ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران بزودی صادر می شود.