شنبه 27 مرداد 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «ماکو» - تعداد یافته ها 25 مورد

رشد بازرگانی منطقه آزاد ماکو با استفاده از ابزارهای نوین مالی

قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: خرید و فروش اعتباری بر بستر وب و لزوم استفاده از ابزارهای نوین مالی یک ضرورت حرفه ای برای رشد بازرگانی منطقه آزاد ماکو است.

خبرنگاران به توسعه منطقه آزاد ماکو کمک کنند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: خبرنگاران و فعالان رسانه ای با رویکرد معرفی و جذب سرمایه گذار در منطقه آزاد ماکو اطلاع رسانی کنند تا شاهد توسعه منطقه در تمامی زمینه ها باشیم.

افزایش ظرفیت پروازها در فرودگاه ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: با هدف تسهیل عبور و مرور سرمایه‌گذاران ظرفیت انجام پروازهای بین‌المللی به فرودگاه ماکو اضافه می‌شود.

ایران، عشق، ماکو، در دیوارنگاری‌های هنرمندان گرافیتی

ماکو شهری است مانند ماری خوش‌خط و خال که با عشوه‌گری‌هایش پیچ خورده در میانه دو کوه «قیه» و «سبد» و محصور است در طبیعتی که از شاهکارهای خلقت به‌شمار می‌رود.

لزوم تاسیس نمایندگی اداره کل استاندارد در منطقه آزاد ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در دیدار با مدیر کل استاندارد آذربایجان غربی گفت: تاسیس و راه اندازی نمایندگی اداره کل استاندارد در منطقه آزاد ماکو به منظور تسهیل تجارت و کاهش موانع صادرات در منطقه آزاد ماکو ضروری است.

برگزاری دوره های مربیگری فوتبال، فوتسال، بوکس و کشتی درمنطقه آزاد ماکو

مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به دیدار اخیر با رئیس دپارتمان آموزش فدراسیون فوتبال ازموافقت این فدراسیون جهت برگزاری بیش از ۲۰ دوره مختلف مربیگری فوتبال و فوتسال آقایان و بانوان در منطقه آزاد ماکو خبرداد و گفت: کارت های مربیگری طرح استعدادیابی فوتسال زیر نظر آقای ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران بزودی صادر می شود.

گام بلند منطقه آزاد ماکو برای سفر/ ارائه بسته های مشترک سفر

پس از آنکه شورای عالی مناطق آزادخبر از ارائه وام۲۰ میلیونی برای سفر داد؛هفت منطقه آزاد کشورعزم خود را برداشتند تا بتوانند مقام نخست را در ارائه این وام به متقاضیان سفرو مسافران خود بدهند.

تفاهم نامه آزاد راه تبریز ـ منطقه آزاد ماکو امضا شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو از انعقاد تفاهم نامه آزاد راه ۳۸ هزار میلیارد ریالی تبریز ـ ماکو خبر داد و گفت: فاز اول این پروژه بطور 70 کیلومتر و با اعتبار ده هزار میلیارد ریال توسط شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای کشور و گروه سرمایه گذاری پال قشم در سال جاری آغاز می شود.

بهره برداری از نخستین سامانه بومی بازرسی “X-Ray” در گمرک بازرگان

با حضور رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران، در منطقه آزاد ماکو، نخستین سامانه بومی بازرسی (x-ray) با فناوری روز در گمرک بازرگان راه اندازی شد.

آغاز به کار نخستین جشنواره گردشگری و بوم گردی منطقه آزاد ماکو

نخستین جشنواره گردشگری و بوم گردی منطقه آزاد ماکو با عنوان سفرنگاری ماکو گرام در این منطقه آغاز به کار کرد.

آخرین اخبار آرشیو