جمعه 3 خرداد 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «علی رستمی» - تعداد یافته ها 15 مورد

نقش کلیدی روابط عمومی در دنیای ارتباطات برای اطلاع رسانی صحیح

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاه امام خمینی (ره) با اشاره به تحولات صورت گرفته در دنیای ارتباطات، نقش "روابط عمومی" را برای کمک به انتشار محتوای صحیح، صریح و دقیق کلیدی خواند.

جابجایی مدیران در شهر فرودگاهی یعنی جابجایی نخبگان

آئین تکریم و معارفه مدیر اداره تدارکات شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) برگزار شد.

صرفه جویی ٣ میلیون یورویی با بومی سازی فناوری ها و تجهیزات در ترمینال گالری سلام

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اعلام پیشرفت ٩٨ درصدی پروژه ترمینال گالری سلام، از افتتاح آن در آینده نزدیک خبر داد.

راه اندازی پایانۀ تاکسیرانی پرند در متروی فرودگاه امام خمینی(ره)

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در نشست با مسئولینِ پرند و رباط کریم از راه اندازی و احداث پایانۀ تاکسیرانی پرند در متروی این فرودگاه خبر داد.

افتتاح ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی (ره) تا پایان امسال

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افتتاح ترمینال سلام، راه‌اندازی منطقه آزاد تجاری، برقراری پروازهای داخلی و استقرار نظام لجستیک را چهار هدف این مجموعه در سال جاری دانست.

رشد اقتصادی کشور با راه‌اندازی منطقه آزاد تجاری در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

وزیر راه و شهرسازی و هیئت همراه ظهر امروز چهارشنبه 27 فرودین ماه از پروژه هسته پیشران منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بازدید کردند.

 کمک به اقتصاد کشور و تولید ملی، هدف شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در سال جدید 

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: برنامه ریزی ها در این مجموعه باید در راستای شعار سال و کمک به اقتصاد کشور و رونق تولید تهیه و تدوین شوند.

بهره برداری از هسته پیشران منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در آینده نزدیک

در فاز اول راه اندازی منطقه آزاد وتجاری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) که ٢٦٠ هکتار وسعت دارد ، هسته پیشران آن با مساحت ٣٦ هکتار به زودی آماده بهره برداری خواهد شد.

خلق ثروت و رونق تولید ماموریت و رسالت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در سال جدید

مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به مناسبت فرا رسیدن سال جدید و اعیاد باسعادت شعبانیه با اعضای هیات مدیره،معاونین،مدیران کل و کارکنان این مجموعه دیدار و گفت و گو کرد.

آخرین اخبار آرشیو