جستجو به دنبال کلید واژه «شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)» - تعداد یافته ها 45 مورد

 بازگشت اولین گروه حجاج به کشور از ترمینال سلام

معاون بهره برداری فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از فرود نخستین پرواز بازگشت حجاج در این مجموعه خبر داد.

 بکارگیری همه امکانات در ترمینال سلام برای خدمت رسانی هرچه بهتر به حجاج

مدیرکل ترمینال گالری سلام و سرپرست عملیات حج شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: کلیه امکانات و خدمات لازم برای رفاه حال حجاج در ترمینال سلام فراهم شده است.

 پرواز اختصاصی حاجیان بیمار در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به زمین نشست 

صبح امروز پرواز ١٤٠٣ هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران "هما" با ۱۹۲ مسافر که در بین آن ٦٠ بیمار ویلچری و ١٢ بیمار برانکاردی بود در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به زمین نشست .

نخستین پرواز داخلی از مبداء فرودگاه امام خمینی (ره) انجام شد

نخستین پرواز داخلی از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد جزیره کیش توسط هواپیمایی کیش ایر صبح روز پنجشنبه ٢٤ مرداد ماه از ترمینال مسافری شماره یک این فرودگاه انجام شد.

 حمایت از ایرلاین‌های داخلی با آغاز پروازهای داخلی فرودگاه امام خمینی(ره) 

شهرام آدم‌نژاد معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی با اشاره به آغاز پروازهای داخلی فرودگاه امام خمینی(ره) گفت: این اقدام موجب افزایش تقاضا برای پروازهای خارجی ایرلاین‌های داخلی از سوی شهروندان سایر شهرهای کشور می‌شود.

پروازهای داخلی فرودگاه امام خمینی(ره) راه‌اندازی شد / اولین پرواز فردا به کیش‌

مدیرکل دفتر ارتباطات و اطلاع‌رسانی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: ساعت 09:30 روز آینده اولین پرواز داخلی در مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) ـ جزیره کیش، از ترمینال شماره یک فرودگاه امام (ره) انجام می‌شود.

انتصاب جدید در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

علی رستمی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با ابلاغ حکمی مجتبی شمس نژاد را به عنوان "راهبر امور بین الملل" این مجموعه منصوب کرد.

انتصاب سرپرست دفتر پیمان و امور قراردادهای شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

با حکم مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، مصطفی خدایار به سمت سرپرست دفتر پیمان و امور قراردادهای این مجموعه منصوب شد.

ارتقاء سطح خدمات و ایمنی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

مدیرکل دفتر ایمنی و تضمین کیفیت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از پایش خدمات ارائه شده در این مجموعه با هدف بهبود کمی و کیفی خدمت رسانی خبر داد.

خبرنگاران یاری دهنده مدیران کشور برای رشد و تعالی ایران اسلامی هستند

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با انتشار پیامی به مناسبت روز خبرنگار، از اصحاب رسانه به عنوان یاری دهندگان مدیران کشور برای رشد و تعالی ایران اسلامی یاد کرد.

آخرین اخبار آرشیو