جستجو به دنبال کلید واژه «سککوک» - تعداد یافته ها 10 مورد

زنجیره های تامین صنعت شیلات و صنایع وابسته در سککوک

در راستای سیاست آسان‌سازی و ایجاد زمینه‌ای با امنیت بالای اقتصادی و مالی و کاهش خطرپذیری انجام مبادلات اعتباری در صنعت شیلات ایران، کنسرسیوم تولید و تجارت آبزیان ایران و شرکت توسعه تجارت الکترونیک نگین توسن طی جلسه ای زمینه های ایجاد شبکه‌هایی از همکاری و ورود دست اندرکاران صنعت شیلات کشور در سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار (سککوک) را بررسی و تبادل نظر نمودند.

معرفی سامانه ملی سککوک به مدیران اقتصادی و SME ها در هرمزگان

در حاشیه سومین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان که در 26 و 27 فروردین ماه برگزار شد، مدیران اقتصادی استان هرمزگان، صاحبان صنایع و SME ها مستقر در این استان، با ظرفیت های و قابلیتهای نوین سامانه ملی سککوک آشنا شدند.

حضور معاون وزیر ارتباطات و رییس فیرا در غرفه سککوک

نصرالله جهانگرد، معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری، سید احمد معتمدی رییس دانشگاه صنعتی امیر کبیر به همراه پروفسور جکی بالتز، رئیس فدراسیون بین المللی رباتیک (فیرا) در غرفه سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار (سککوک) در هشتمین جشنواره بین المللی رباتیک، هوش مصنوعی و اتوماسیون ایران حضور یافتند.

سککوک، زنجیره های صنعت و معدن استان یزد را فعال می کند

نشست معرفی و راه اندازی سامانه کسب و کار به کسب و کار -سککوک- و استفاده از برات الکترونیک در محل مرکز خدمات فناوری و کسب و کار استان یزد با حضور سید علی اکبر کلانتر رئیس هیئت مدیره خانه صنعت و معدن، دست اندرکاران سامانه ملی سککوک و صاحبان صنایع و کسب و کارهای استان یزد برگزار شد.

سککوک ویترینی برای معرفی صنایع کوچک و متوسط کشور

نخستین رویداد ملی به هم رسانی فناوری محورِ بنگاه های کوچک و متوسط با رویکرد رفع نیازهای فناورانه به میزبانی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین در شهرک صنعتی کاسپین برگزار شد.

سامانه ملی سککوک به استان مرکزی رسید

شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی میزبان دست اندرکاران سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار (سککوک) بود.

گسترش سامانه ملی سککوک در هرمزگان

با گسترش حضور سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار (سککوک) در میان تولید کنندگان و واحدهای صنعتی استانی و استقبال آنان از برات الکترونیک، به نظر می رسد پلتفرم ملی سککوک جای خود را در مبادلات تجاری باز کرده است.

حضور فعال سامانه ملی سککوک در استان چهار محال و بختیاری

دست اندرکاران سامانه ملی سککوک با تشریح ظرفیت ها و قابلیت های سامانه ملی سککوک و افتتاح پنل استانی آن، گامی موثر در نوسازی و بهسازی کسب و کار در استان چهار محال و بختیاری برداشتند

سککوک با زاگرس نشینان، صادرات را توسعه می دهد

پنل استانی سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار (سککوک) در استان چهار محال و بختیاری- در مرکز خدمات فن آوری و کسب و کار شهرکرد- با حضور مدیران شرکت شهرک های صنعتی ، SME ها، مدیران عامل، نمایندگان شرکت های تولیدی و صنعتی، مدیران بانک ها و نهادهای دولتی استان برگزار شد.

بازرگانان و تولیدکنندگان غرب کشور، «سککوکی» شدند

مراسم افتتاحیه پنل استانی سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار (سککوک) در شرکت شهرک های صنعتی استان کردستان و با حضور مدیران این شرکت، SME ها، مدیران عامل و نمایندگان شرکت های تولید و صنعتی و مدیران بانک ها و نهادهای دولتی برگزار شد.