پنج‌شنبه 27 دی 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «وزیر امور اقتصادی و دارایی» - تعداد یافته ها 18 مورد

وظایف دبیرخانه اجرایی شورای عالی اصل 44 به معاونت امور اقتصادی منتقل شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جهت تقویت نظارت بر اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی طی ابلاغیه ای مهم، وظایف دبیرخانه اجرایی شورای عالی اجرای این سیاست ها را از سازمان خصوصی سازی منفک و به معاونت امور اقتصادی وزارت اقتصاد محول کرد.

بررسی حذف چهار صفر پول ملی در دولت

وزیر امور اقتصادی و دارایی از بررسی پیشنهاد بانک مرکزی در زمینه حذف چهار صفر از پول ملی در هیات وزیران خبر داد.

سرپرست سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران منصوب شد

در پی بازنشستگی محمد خزاعی طی حکمی از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی، احمد جمالی با حفظ سمت، سرپرست سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران شد.

وزرای اقتصاد و صنعت به کمیسیون اقتصادی مجلس می‌آیند

وزیر امور اقتصادی و دارایی برای پاسخگویی به سوالات دو تن از نمایندگان و وزیر صنعت، معدن و تجارت جهت بررسی آخرین وضعیت نظارت بر قیمت کالاهای اساسی و غیراساسی در کشور در کمیسیون اقتصادی مجلس حضور خواهند یافت.

تسهیلات جدید دولت برای ترخیص کالاهای واسطه ای و سرمایه ای از گمرک

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان قم از تسهیلات جدید دولت برای ترخیص کالاهای واسطه ای و سرمایه ای از گمرک جمهوری اسلامی خبر داد.

به رغم وجود تحریم ها، تراز تجاری کشور در ۹ ماهه امسال مثبت بوده است

وزیر امور اقتصادی و دارایی در دیدار با آیت الله سبحانی گفت: به رغم تحریم های دشمنان و انواع محدودیت ها، تراز تجاری ۹ ماهه کشور، مثبت بوده است.

ایجاد بیش از سه میلیون و پانصد هزار شغل در پنج سال گذشته

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: براساس سیاست گذاری ها و برنامه ریزی های انجام شده پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، بیش از سه میلیون و ۵۰۰ هزار شغل در پنج سال گذشته در کشور ایجاد شده است.

تصمیمات تازه دولت برای حمایت از تولید و اشتغال

وزیر امور اقتصادی و دارایی در دیدار با آیت الله نوری همدانی از  تصمیمات و اتخاذ سیاست های جدید دولت برای حمایت از تولید و اشتغال در جلسه امروز هیئت وزیران خبر داد.

در واگذاری ها باید مطابق نص صریح قانون عمل شود

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه مشترک با استاندار و اعضای مجمع نمایندگان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، گفت: به شخصه، قائل به تغییر روش و نوع واگذاری شرکت های دولتی هستم اما اصرار دارم، در هر حالتی باید بر اساس نص صریح قوانین کشور عمل شود.

تقدیم صورت حساب عملکرد بودجه سال 1396 به رییس جمهور

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی نامه ای، لوح فشرده صورت حساب عملکرد بودجه سال 1396 کل کشور را تقدیم رییس جمهور کرد.

آخرین اخبار آرشیو