جستجو به دنبال کلید واژه «وزیر امور اقتصادی و دارایی» - تعداد یافته ها 73 مورد

تنها راه مبارزه اصولی با فساد، الكترونیكی كردن فرآیند ها و شكل گیری اقتصاد هوشمند است

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه هم اندیشی اعضای هیات های رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان های تابعه تاکید کرد: تنها راه مبارزه اصولی با فساد، شفافیت و ایجاد  اتاق شیشه ای ، الکترونیکی کردن فرآیند ها و شکل گیری اقتصاد هوشمند است. 

رونمایی سامانه ای برای ارایه اطلاعات دارایی های منجمد قابل واگذاری بانك ها، همزمان با هفته وحدت

وزیر امور اقتصادی و دارایی از رونمایی سامانه مربوط به اطلاعات بنگاه ها، املاک و اموال منجمد قابل واگذاری بانک های کشور در پایان هفته وحدت، مصادف با میلاد پیامبر گرامی اسلام خبر داد.

بهبود فضای كسب و كار نتیجه همكاری قوای سه گانه است

وزیر امور اقتصادی و دارایی در سفر خود به استان فارس طی سخنانی در نشست هم اندیشی با اساتید و صاحب نظران دانشگاههای شیراز به تشریح برنامه ها و اقدامات این وزارتخانه در خصوص مواردی چون نظام بودجه ریزی، بهبود محیط کسب و کار، بهره مندی از ظرفیت دانشگاهیان در خط مشی گذاری های اقتصادی، سیاست های مالیاتی و ... پرداخت.

شرایط اقتصاد كشور، برخلاف اهداف دشمن در اعمال تحریم ها به شكل كاملا محسوسی رو به بهبود است

وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: بخش خصوصی در شرایط تحریم و محدودیت های ایجاد شده در صادرات نفت، نقش تاریخی خود را در کمک به اقتصاد کشور ایفا کرد.

خروج از لیست سیاه FATF دشوار است؛ این آخرین مهلت ما برای پیوستن به گروه ویژه اقدام مالی است

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اقدامات انجام گرفته برای تصویب لوایح FATF اظهار داشت که این آخرین مهلت ما برای پیوستن به گروه ویژه اقدام مالی است.

بازدید وزیر اقتصاد از پروژه های حوزه های حمل و نقل شهری، كشاورزی و صنعتی مشهد مقدس

وزیر امور اقتصادی و دارایی در ادامه سفر به استان خراسان رضوی، از چند پروژه حمل و نقل شهری، کشاورزی و صنعتی در شهر مشهد مقدس و اقمار آن بازدید کرد.

شركت های دانش بنیان از اركان اقتصاد هوشمند هستند

وزیر امور اقتصادی و دارایی ضمن بازدید از پارک علم و فناوری خراسان، طی گفت‌وگو با مدیران شرکتهای دانش بنیان در جریان مشکلات این شرکت ها قرار گرفت.

کاهش روند نرخ تورم نقطه به نقطه در کشور

وزیر امور اقتصادی و دارایی در سفر به خراسان رضوی در جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي این استان از كنترل تلاطم ها و روند رو به بهبود اقتصاد ایران خبر داد.

نامه اعتراض دژپسند به رئیس گروه بانک جهانی

وزیر امور اقتصادی و دارایی در پی عدم صدور روادید برای هیات ایرانی اعزامی به بانک جهانی برای حضور در اجلاس سالانه ۲۰۱۹ گروه بانک جهانی و صندوق بین الملل پول، ضمن لغو سفر خود، طی نامه ای به رئیس گروه بانک جهانی مراتب اعتراض خود و دولت جمهوری اسلامی ایران را نسبت به این اقدام دولت آمریکا را اعلام کرد. 

بازدید دژپسند از پروژه خط انتقال پساب مشهد

وزیر امور اقتصادی و دارایی صبح امروز در سفر به استان خراسان رضوی از خط انتقال پساب تصفیه خانه "خین عرب" به "پرکند آباد"در حاشيه كشف رود، بازدید کرد. 

آخرین اخبار آرشیو