جستجو به دنبال کلید واژه «سورنا ستاری» - تعداد یافته ها 12 مورد

کیشوندان از خدمات استارتاپ‌ها بهره‌مند خواهند شد

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور با اشاره به فضای دانشگاهی جزیره کیش و ظرفیت‌های ذاتی آن در حوزه اکوسیستم نوآوری، گفت: امضای تفاهم‌نامه بین ما، صندوق نوآوری و شکوفایی و سازمان منطقه آزاد کیش نطفه‌های اولیه تغییرات بنیادین در اقتصاد جزیره خواهد بود.

برج نوآوری در منطقه آزادکیش راه اندازی می‌شود

برج نوآوری در منطقه آزاد کیش با امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و سازمان منطقه آزاد کیش راه‌اندازی خواهد شد.

پروژه‌های توسعه فناوری در منطقه آزاد چابهار

آنلاین هاسپیتال، مرکز آمار دانشگاه بین‌المللی چابهار و دپارتمان بازی‌های رایانه‌ای و پویانمایی از پروژه‌های مهم منطقه آزاد چابهار در راستای توسعه زیست بوم فناوری منطقه هستند که با همکاری دانشگاه بین‌المللی چابهار اجرایی خواهند شد.

اقدامات انجام‌شده در دانشگاه بین‌المللی چابهار نویددهنده اشتغال و کارهای خلاق است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در نشست هم‌اندیشی زیست بومی کارآفرینی دانش‌بنیان و توسعه کسب‌وکارهای نوپا در منطقه آزاد چابهار, گفت: اقدامات خوبی در دانشگاه بین‌المللی چابهار رخ‌داده که همه این‌ها نویددهنده اشتغال و کارهای خلاقانه و فناورانه است.

چابهار ظرفیت‌های زیادی در فناوری و کارآفرینی دارد

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری گفت: امکانات، فضا و نیروی انسانی خوبی در سیستان و بلوچستان به‌ویژه در چابهار وجود دارد و می‌تواند اقدام‌های آنها کارآفرین و توسعه محور باشد.

زیرساخت‌های توسعه زیست‌بوم فناوری در چابهار فراهم شده است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: خوشبختانه زیرساخت‌های لازم برای توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری در چابهار فراهم شده است.

شرایط اشتغال و فعالیت های نوآورانه در منطقه آزاد چابهار تسهیل می‌شود

رییس دانشگاه بین المللی چابهار گفت: امیدوار هستیم با توجه به حضور سورنا ستاری در منطقه آزاد چابهار و تفاهم نامه همکاری که در گذشته برای ایجاد پارک علم فناوری منعقد شده بود، شاهد تحولی بزرگ در زمینه تسهیل شرایط اشتغال و فعالیت نوآورانه در منطقه باشیم.

افتتاح مرکز رشد فناوری و توسعه صادرات منطقه آزاد ارس

ساختمان جدید «مرکز رشد فناوری و توسعه صادرات منطقه آزاد ارس» با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، امروز سه شنبه افتتاح شد.

سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری براي افتتاح مرکز نوآوری و صندوق پژوهش وفناوري به استان آذربایجان شرقی سفر کرد.

بازدیدمعاون علمی و فناوری رییس جمهور از منطقه ویژه اقتصادی یزد

معاون علمی و فناوری رییس جمهور در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی یزد از آمادگی اين معاونت برای سرمایه‌گذاری در ساخت خط تولید کاغذ از سنگ در استان یزد خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو