جستجو به دنبال کلید واژه «وزارت امور اقتصادی و دارایی» - تعداد یافته ها 8 مورد

"آموزش و تربیت كادر حرفه ای" حلقه مفقوده نظام بانكی و بیمه ای در 10 سال گذشته است

معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی "آموزش و تربیت کادر حرفه ای" را حلقه مفقوده نظام بانکی و بیمه ای در 10 سال گذشته عنوان کرد.

 تقدیر رییس جمهور از معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور وزارت امور اقتصادی و دارایی

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس محترم جمهور با صدور تقدیر نامه ای، از زحمات دکتر سید رحمت اله اکرمی معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور وزارت امور اقتصادی و دارایی در خصوص ارتقای نظام مدیریت مالی و ساماندهی بدهی های دولت تقدیر کرد.

مالیات‌ستانی هوشمند می‌شود / مراحل مدرن‌سازی نظام مالیاتی

رییس کل سازمان مالیاتی با اشاره به مراحل مدرن سازی نظام مالیاتی، از تلاش برای تحقق نظام مالیاتی هوشمند خبر داد.

انعقاد تفاهم نامه همكاری بین دبیرخانه هیات مقررات زدایی و اتاق بازرگانی ایران

 "هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار" و "اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران" تفاهم نامه ای به منظور تقویت بخش پژوهشی و اجرایی دبیرخانه این هیات، امضا کردند. 

ترخیص کالاهای اساسی نیاز به تمدید ثبت سفارش ندارد

بعد از آنکه تعدادی از فعالان اقتصادی از درخواست یکی از گمرکات اجرایی برای ثبت سفارش مجدد کالاهای اساسی گلایه کردند، معاون فنی گمرک در نامه‌ای تاکید کرد که این کالاها نیازی به ثبت سفارش مجدد ندارند.

تشکیل ۶ اتاق فکر جدید در وزارت اقتصاد

دستیار وزیر اقتصاد گفت: شبکه تحلیل‌گران جوان اقتصاد ایران در مرحله اول در ۶ اتاق فکر، بر مبنای اولویت‌های حاضر وزارت اقتصاد طراحی‌ شده است.

سپرده‌های بانکی از دریافت مالیات معاف می‌شود

لایحه مالیات بر عایدی سرمایه به دولت می‌رود لایحه پایه‌های مالیاتی جدید پس از تدوین در سازمان امور مالیاتی و وزارت امور اقتصادی و دارایی، هم اکنون برای تأیید نهایی روی میز وزیر اقتصاد قرار گرفته و بزودی برای تصویب به هیأت وزیران می‌رود. ضمن اینکه مالیات از سپرده‌های بانکی هم از این لایحه کنار گذاشته شده است.

موضع شفاف ایران در زمینه اینستکس

معاون اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی، با تاکید بر موضع شفاف ایران در زمینه اینستکس، گفت: باید انتظارات ایران برآورده شود.