پنج‌شنبه 27 دی 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «وزارت امور اقتصادی و دارایی» - تعداد یافته ها 25 مورد

انسجام ارکان وزارت اقتصاد در استانها، اهرم تحولی بزرگ در اقتصاد کشور

وزیر امور اقتصادی و دارایی در گردهمایی سراسری مدیران وزارت اقتصاد و سازمانهای وابسته این وزارتخانه، انسجام ارکان وزارت اقتصاد را اهرمی برای ایجاد یک تحول بزرگ در استانها خواند.

مناطق آزاد بايد معين سرمايه گذاري در كشور باشند

وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشستي با حضور مرتضي بانك مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مديران عامل سازمان های مناطق آزاد و معاونين دبيرخانه شورایعالی با تاكيد بر اهميت نقش مناطق آزاد در دوران تحريم،  ضرورت اجراي قانون چگونگي اداره اين مناطق به شكل كامل را تاييد كرد.

معاون اداره کل امور رفاهی و پشتیبانی وزارت اقتصاد منصوب شد

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی طی حکمی قباد مازندرانی را به عنوان معاون اداره کل امور رفاهی و پشتیبانی این وزارتخانه منصوب کرد.

روند افزایش هزینه های تولید در آذر ماه منفی شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی در دیدار با آیت الله جوادی آملی از کاهش روند افزایشی هزینه های تولید به منهای ۴.۵ درصد در آذر ماه سال جاری خبر داد.

تشکیل کمیته‌ای برای اصلاح بخشنامه رفع تعهد ارزی

وزیر امور اقتصادی و دارایی در هشتاد و یکمین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی از تشکیل کمیته‌ای برای اصلاح بخشنامه رفع تعهد ارزی خبر داد و گفت: بخش‌خصوصی ریشه‌دار، اقتصاد را به دست بگیرد. 

صورتحساب عملکرد بودجه سال 1396 کل کشور به هیات دولت تقدیم شد

معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور وزارت امور اقتصادی و دارایی از تهیه صورتحساب عملکرد بودجه سال 1396 کل کشور و تقدیم آن به هیات دولت خبر داد.

مزایده شرکت‌های وابسته به بانک‌ها از طریق بورس کالا، بزودی

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه، فروش اموال مازاد بانک‌ها در حال انجام است، گفت: در بورس کالا شرکت‌های وابسته به بانک‌ها از طریق فراخوان‌های دیگر، به مزایده گذاشته می‌شوند و با شبکه ای گسترده این کار را انجام خواهیم داد.

نهایی شدن دستور کار و ترکیب اعضای هشت هسته اندیشه ورزی وزارت اقتصاد

وزیر امور اقتصادی و دارایی از نهایی شدن ترکیب اعضا و دستور کار تعداد هشت هسته از ۱۰ هسته اندیشه ورزی پیش بینی شده این وزارتخانه خبر داد.

ادارات کل استان ها رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان را با اولویت پیگیری کنند

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد در سومین گردهمایی مدیران کل استان های این وزارتخانه، رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان را از اهم وظایف ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استانها دانست و خواستار در اولویت قرار دادن این مهم شد.

دولت به تامین مواد اولیه بنگاه های تولیدی توجه ویژه ای دارد

فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در هشتادمین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی اظهار داشت، دولت به تامین مواد اولیه بنگاه های تولیدی توجه ویژه ای دارد و وجود برخی حساسیت ها به هیچ وجه نباید مانع تامین مواد اولیه و واسطه ای برای واحدهای تولیدی شود.

آخرین اخبار آرشیو