جستجو به دنبال کلید واژه «شرکت های دانش بنیان» - تعداد یافته ها 5 مورد

امضا تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد کیش و دانشگاه علم و صنعت ایران

تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و دانشگاه علم و صنعت ایران در خصوص طراحی، استقرار و راه اندازی شرکت های دانش بنیان در مرکز نو آوری و فناوری جزیره کیش امضا شد.

هدفگذاری برای استقرار شرکت های دانش بنیان در منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

ظرفیت ها و امکانات منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در جلسه مشترک مدیران این مجموعه با شرکت های دانش بنیان بیان شد.

ساخت مرکز نوآوری و توسعه شرکت های دانش بنیان در منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

شرکت شهر فرودگاهی برنامه جامع و طولانی مدتی برای توسعه این مجموعه دارد و ما براساس دستور معاون علمی و فناوری رییس جهمور با تمام قوا برای رشد منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) تلاش می کنیم .

حمایت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌های فعال در حوزه لجستیک

جمعی از مدیران شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در حوزه لجستیک و منطقه آزاد با حضور در کارخانه نوآوری آزادی ضمن بازدید، از فرآیند های سرمایه گذاری و همکاری با شرکت های دانش بنیان مطلع شدند.

منطقه آزاد انزلی یکی از قطب های حمایت از شرکت های نوآور، فناور و دانش بنیان است/ تولید محصولات دانش محور در مناطق آزاد زمینه توسعه شرکت های دانش بنیان در کشور است

مسوول ارزیابی پارک فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تعریف بین المللی از مناطق آزاد گفت : صنایع و واحدهای مستقر در منطقه آزاد با بهره گيري از معافيت هاي مالياتي، بخشودگي سود و عوارض گمركي، عدم وجود تشريفات زايد ارزي، سهولت و تسريع در فرآيندهاي صادرات و واردات  روند بهتری برای جذب  سرمايه گذاري خارجي و انتقال فناوري خواهند داشت.