جستجو به دنبال کلید واژه «شرکت های دانش بنیان» - تعداد یافته ها 5 مورد

حمایت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌های فعال در حوزه لجستیک

جمعی از مدیران شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در حوزه لجستیک و منطقه آزاد با حضور در کارخانه نوآوری آزادی ضمن بازدید، از فرآیند های سرمایه گذاری و همکاری با شرکت های دانش بنیان مطلع شدند.

منطقه آزاد انزلی یکی از قطب های حمایت از شرکت های نوآور، فناور و دانش بنیان است/ تولید محصولات دانش محور در مناطق آزاد زمینه توسعه شرکت های دانش بنیان در کشور است

مسوول ارزیابی پارک فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تعریف بین المللی از مناطق آزاد گفت : صنایع و واحدهای مستقر در منطقه آزاد با بهره گيري از معافيت هاي مالياتي، بخشودگي سود و عوارض گمركي، عدم وجود تشريفات زايد ارزي، سهولت و تسريع در فرآيندهاي صادرات و واردات  روند بهتری برای جذب  سرمايه گذاري خارجي و انتقال فناوري خواهند داشت.

فروش 90 هزار میلیارد تومانی محصولات شرکت های دانش بنیان در سال 97

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از فروش حدود 90 هزار میلیارد تومانی محصولات چهار هزار و 300 شرکت دانش بنیان کشور در سال گذشته خبر داد.

زیرساخت‌های لازم برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در منطقه آزاد انزلی فراهم می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی طی بازدیدی از شرکت‌های «کافه‌بازار»، «دیوار» و اپلیکیشن نقشه «بلد» از تلاش‌ها برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در این منطقه خبر داد. 

شرکت‌های دانش بنیان در مناطق آزاد از چه مزایایی برخوردارند؟

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: جنس استارتاپ‌ها در ارس و اروند در زمینه تولید و انرژی، در انزلی و کیش در حوزه خدمات فنی مهندسی و فناوری اطلاعات، در چابهار و قشم از نوع خدمات گردشگری و تکنولوژی و در ماکو از نوع کشاورزی و لجستیک است.

آخرین اخبار آرشیو