جستجو به دنبال کلید واژه «فرهاد دژپسند» - تعداد یافته ها 87 مورد

تغییر روش واگذاری و گام جدید دولت در واگذاری شركت های دولتی در هفته آینده رونمایی می شود

وزیر امور اقتصادی و دارایی از تغییر روش واگذاري و رونمایی گام جدید دولت در واگذاری شرکت های دولتی طی هفته آینده خبر داد.

تنها راه مبارزه اصولی با فساد، الكترونیكی كردن فرآیند ها و شكل گیری اقتصاد هوشمند است

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه هم اندیشی اعضای هیات های رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان های تابعه تاکید کرد: تنها راه مبارزه اصولی با فساد، شفافیت و ایجاد  اتاق شیشه ای ، الکترونیکی کردن فرآیند ها و شکل گیری اقتصاد هوشمند است. 

اظهارات وزیر اقتصاد در مراسم افتتاح سومین دوره آموزش تسهیل گران اقتصادی ـ اجتماعی بنیاد برکت

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به روش هاي مختلف محروميت زدايي، گفت: از ديدگاه نظري و در عمل، استراتژي توانمند سازی اقتصادی مردم با ايجاد درآمد پايدار، براي رفع محروميت بهتر از حمايت هاي كالايي و نقدي است. 

رونمایی سامانه ای برای ارایه اطلاعات دارایی های منجمد قابل واگذاری بانك ها، همزمان با هفته وحدت

وزیر امور اقتصادی و دارایی از رونمایی سامانه مربوط به اطلاعات بنگاه ها، املاک و اموال منجمد قابل واگذاری بانک های کشور در پایان هفته وحدت، مصادف با میلاد پیامبر گرامی اسلام خبر داد.

بهبود فضای كسب و كار نتیجه همكاری قوای سه گانه است

وزیر امور اقتصادی و دارایی در سفر خود به استان فارس طی سخنانی در نشست هم اندیشی با اساتید و صاحب نظران دانشگاههای شیراز به تشریح برنامه ها و اقدامات این وزارتخانه در خصوص مواردی چون نظام بودجه ریزی، بهبود محیط کسب و کار، بهره مندی از ظرفیت دانشگاهیان در خط مشی گذاری های اقتصادی، سیاست های مالیاتی و ... پرداخت.

شرایط اقتصاد كشور، برخلاف اهداف دشمن در اعمال تحریم ها به شكل كاملا محسوسی رو به بهبود است

وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: بخش خصوصی در شرایط تحریم و محدودیت های ایجاد شده در صادرات نفت، نقش تاریخی خود را در کمک به اقتصاد کشور ایفا کرد.

خروج از لیست سیاه FATF دشوار است؛ این آخرین مهلت ما برای پیوستن به گروه ویژه اقدام مالی است

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اقدامات انجام گرفته برای تصویب لوایح FATF اظهار داشت که این آخرین مهلت ما برای پیوستن به گروه ویژه اقدام مالی است.

بازدید وزیر اقتصاد از پروژه های حوزه های حمل و نقل شهری، كشاورزی و صنعتی مشهد مقدس

وزیر امور اقتصادی و دارایی در ادامه سفر به استان خراسان رضوی، از چند پروژه حمل و نقل شهری، کشاورزی و صنعتی در شهر مشهد مقدس و اقمار آن بازدید کرد.

نشست بررسی و رفع موانع سرمایه گذاری خارجی در استان خراسان رضوی

جلسه بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مباحث حوزه سرمایه گذاری خارجی با حضور سید علی محمد موسوی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان خراسان رضوی  در محل سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی این استان برگزار شد.

شركت های دانش بنیان از اركان اقتصاد هوشمند هستند

وزیر امور اقتصادی و دارایی ضمن بازدید از پارک علم و فناوری خراسان، طی گفت‌وگو با مدیران شرکتهای دانش بنیان در جریان مشکلات این شرکت ها قرار گرفت.