دوشنبه 6 خرداد 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «فرهاد دژپسند» - تعداد یافته ها 70 مورد

استقبال وزير اقتصاد از طرح هاي مشخص جامعه دانشگاهي براي اصلاح نظام بانكي

 وزیر امور اقتصادی و دارایی به منظور رفع معضلات نظام بانکی، خواستار ارائه طرح های عملیاتی، اختصاصی و گام به گام جامعه دانشگاهی، در این حوزه مهم شد. 

فعالیت بازار متشکل ارزی هفته جاری آغاز می‌شود

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: فعالیت بازار متشکل ارزی از هفته جاری آغاز و تاثیر مثبتی در بازار ارز بر جای می گذارد که قیمت واقعی دلار هم در این بازار کشف می شود.

تشكیل اتحادیه تجاری بین كشورهای جهان اسلام

وزیر امور اقتصادی و دارایی، خواستار تشکیل یک اتحادیه تجاری بین کشورهای اسلامی به منظور پر کردن فاصله موجود  میان کشورهای جهان اسلام و غرب در موضوع حجم مبادلات تجاری شد.

رشد ۳ برابری سرمایه‌گذاری شرکت‌های بورسی نسبت به سال ۹۶

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه خُرده سهامداران باید به موضوع خرید سهام ورود کنند، گفت: سرمایه‌گذاری در شرکت‌های بورسی نسبت به سال ۹۶ حدود ۳ برابر شده است.

تدوین برنامه اجرایی وزارت اقتصاد تا سال 1400

وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست چهار ساعته با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با موضوع بررسی آخرین وضعیت اقتصادی کشور، از تدوین برنامه اجرایی این وزارتخانه تا سال 1400 همراه با برش زمانی سالانه و ماهانه خبر داد.

مجوز جذب ۶۰ میلیارد دلار سرمایه خارجی

وزیر امور اقتصادی و دارایی از تلاش برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی با استفاده از دیپلماسی خارجی خبر داد و عنوان کرد: در برنامه ششم، مجوز جذب سالیانه ۶۰ میلیارد دلار سرمایه خارجی داده شده است.

تاكید بر توسعه همكاری های اقتصادی ایران و عراق

وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در دیدار مشترک با معاون نخست وزیر و وزیر دارایی و همچنین وزیر برنامه ریزی عراق بر توسعه هر چه بیشتر همکاری های اقتصادی مبتنی بر برنامه های مشخص و عملیاتی تاکید کرد.

تحقق شعار رونق تولید نیازمند انسجام همه اركان جامعه و بكارگیری روش های نوآورانه و هوشمند است

 وزیر امور اقتصادی و دارایی در گردهمایی سراسری معاونین و روسای سازمان های وابسته و مدیران کل ستادی و استانی وزارت اقتصاد به منظور تبیین برنامه ها و ماموریت های پیش رو در سال ۱۳۹۸ تاکید کرد: موضوع رونق تولید، در شرایط اقتصادی حاضر یک نیاز ضروری و اجتناب ناپذیر است.

بسیج سه نهاد برای رونق تولید

وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: امسال باید همه مجموعه ها از جمله بانکها، بورس و بیمه با کار جهادی در خدمت رونق تولید قرار گیرند.

مشوق‌های ویژه برای تاجران ایرانی در بازار عراق

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: شرایط تجاری ـ اقتصادی ایران با عراق ویژه و مشوق‌های زیادی برای تاجران ایرانی در بازار عراق در نظر گرفته شده است.