جستجو به دنبال کلید واژه «غلامحسین مظفری» - تعداد یافته ها 25 مورد

لایروبی اسکله بندرگاه کیش به دست جوانان متخصص ايران

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: لایروبی اسکله بندرگاه کیش به دست فرزندان متخصص این کشور انجام می شود.

3 / سازمان منطقه آزاد کیش صاحب جزیره مصنوعی می شود

با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور، تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در زمینه لایروبی حوضچه شرقی بندرتجاری کیش و احداث جزیره مصنوعی به امضاء رسید.

لزوم معرفی ظرفیت و توانمندی جزیره کیش، به منظور رونق صنعت گردشگری کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، معرفی ظرفیت و توانمندی و زیرساخت های خوب ایجاد شده در جزیره کیش برای رونق صنعت گردشگری و جلوگیری از خروج سرمایه های داخلی را وظیفه و رسالت خود و مجموعه منطقه آزاد کیش بر شمرد.

تکمیل طرح های نیمه تمام در اولویت سازمان منطقه آزاد کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر ضرورت تکمیل و بهره برداری از طرح های نیمه تمام به عنوان یکی از اولویت های مدیریت منطقه آزاد کیش تاکید کرد.

اجرای پروژه‌های نوین ارتباطی در جزیره کیش

مدیر مخابرات منطقه هرمزگان در نشست با مدیرعامل سازمان منطقه‌ آزاد کیش، آمادگی مخابرات در اجرای طرح‌های نوین این حوزه را در این جزیره اعلام و از توسعه بسترهای ارتباطی کیش خبر داد.

خط‌ مستقیم از فرودگاه امام به کیش سفر خارجی‌ها را رونق می‌دهد؟

جزیره توریستی جنوب کشور صاحب یک کریدور پروازی برای مسافرت مستقیم خارجی‌ها از فرودگاه امام خمینی(ره) به این منطقه مرجانی شد.

پیشنهاد برگزاری جشنواره سینمایی در کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش پس از برگزاری نخستین جشن «شب گرم سینمای ایران» که هفته گذشته در جزیره کیش برگزار شد، به «دنیای اقتصاد» گفت: کیش این ظرفیت را دارد تا مانند «کن» دارای جشنواره‌ای اختصاصی باشد و محصولات سینمایی از داخل سرزمین اصلی و سایر کشورها در این جشنواره نمایش داده شوند.

ضرورت ارتقاء خدمات و تسریع طرح های عمرانی برای دستیابی به چشم‌انداز کیش ۱۴۰۰

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، تدوین برنامه راهبردی سه ساله را راهکاری اصولی و آینده نگرانه برای رونق اقتصادی منطقه و تحقق اهداف چشم انداز کیش 1400برشمرد. 

۵۰ درصد حافظان قرآن کل کشور از مناطق آزاد هستند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه ۵۰ درصد حافظان قرآن کل کشور از مناطق آزاد هستند، گفت: منطقه آزاد کیش پنج هزار جمعیت بومی دارد و ۵۰ درصد مردمان آن اهل‌سنت و ۵۰ درصد شیعه هستند و این منطقه در کل کشور نماد وحدت است.

آماده سازی تفاهم نامه همکاری سه جانبه بین فدراسیون های فوتبال ایران، قطر و سازمان منطقه آزاد کیش

فدراسیون های فوتبال جمهوری اسلامی ایران، قطر و سازمان منطقه آزاد کیش تفاهم نامه همکاری امضاء می کنند.

آخرین اخبار آرشیو