يکشنبه 4 فروردين 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «وزیر امور اقتصادی و داریی» - تعداد یافته ها 21 مورد

حمایت ویژه دولت از آسیب دیدگان سیل استان های گلستان و مازندران

فرهاد دژپسند، نماینده ویژه رییس جمهور در رسیدگی به امور سیل زدگان استان گلستان و مازندران، از حمایت ویژه دولت به منظور تسریع در جبران خسارات و تعمیر منازل مسکونی آنها خبر داد.

توسعه همكاری های كشاورزی، بانكی و ریلی تهران ـ باكو

توسعه همکاری های کشاورزی، بانکی و ریلی تهران ـ باکو در دیدار  وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان با وزیر کشاورزی، رئیس کل بانک مرکزی و رئیس راه آهن جمهوری آذربایجان مورد بررسی قرار گرفت.

عضویت هیات عالی نظارت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیكی تمدید شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی محمود اردشیر را به سمت عضو هیات عالی نظارت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به مدت دو سال منصوب کرد.

درخواست جدید ارزی وزیر اقتصاد از بانک مرکزی برای اجرای مصوبه واردات ۱۴۰ میلیون دلاری کالا به مناطق آزاد

وزیر امور اقتصادی و دارایی در مکاتبه‌ای با رئیس کل بانک مرکزی و وزیر صنعت خواستار اجرایی شدن یک مصوبه در خصوص رفع مشکلات فعالان مناطق آزاد و صدور مجوز واردات ۱۴۰ میلیون دلار کالای گروه ۴ به این مناطق شد. 

توزیع 21 میلیون کیلو گوشت ظرف یک‌هفته آینده در کشور

وزیر امور اقتصادی و دارایی از شناسایی مجموعاً 21 میلیون کیلوگرم گوشت قرمز در گمرکات کشور خبر داد.

کارآفرینان جوان، سرمایه های ذی قیمت کشورند

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در نشست هم اندیشی با کارآفرینان جوان که در محل این وزارتخانه و با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فنآوری رییس جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان برگزار شد، با تاکید بر استفاده از نخبگان و به ویژه جوانان در سیاستگذاری ها از سوی دولت، کارآفرینان جوان را سرمایه های ذی قیمت کشور خواند.

21 / شرایط داخلی کشور مانع رقابت مناطق آزاد با کشورهای رقیب است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند شرایط داخلی کشور را مانع رقابت مناطق آزاد با کشورهای رقیب عنوان کرد.

17 / انجام واردات کشور از انزلی بدون محدودیت انجام می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اعلام افتتاح بندر کاسپین در منطقه آزاد انزلی، از راه‌اندازی مسیر ترانزیتی چین ـ قزاقستان ـ ایران خبر داد و گفت: در یک ماه گذشته دو محموله از این مسیر از طریق بندر کاسپین وارد کشور شده و محموله سوم نیز هفته آینده وارد می‌شود.

3 / بزرگترین مجموعه توربافی کشور در منطقه آزاد چابهار افتتاح شد

بزرگترین مجموعه توربافی کشور امروز با حضور «فرهاد دژپسند» وزیر امور اقتصاد و دارایی، «مرتضی بانک» مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد، «احمد علی موهبتی» استاندار سیستان و بلوچستان، «عبد الرحیم کردی» مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کشور و در منطقه آزاد چابهار افتتاح شد.

2 / با حضور مشاور رئیس‌جمهور، پرچم جمهوری اسلامی ایران در چابهار به اهتزار درآمد

با آغاز ٤٠ امين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، بزرگترین پرچم جمهوری اسلامی ایران در منطقه آزاد چابهار با حضور مرتضی بانک مشاور رئیس‌جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد ویژه اقتصادی به اهتزاز درآمد.

آخرین اخبار آرشیو