جستجو به دنبال کلید واژه «چهل سالگی انقلاب» - تعداد یافته ها 63 مورد

6 / پنجره واحد خدمات الکترونیکی کیش رونمایی شد

سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیکی جزیره کیش در مراسمی با حضور 'مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش رونمایی و فعالیت خود را آغاز کرد.

5 / تاکید مرتضی بانک بر کاهش روند اداری پاسخگویی به سرمایه گذاران در جزیره کیش

مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: باید نیاز و خواسته های سرمایه گذاران را تامین و روند اداری را تسهیل کنیم بگونه ای که پاسخگویی به سرمایه گذاران حداکثر ظرف ٣ روز صورت گیرد.

4 / اعتماد بخش خصوصی موجب رونق اقتصادی پایدار در مناطق آزاد می شود

به عقیده مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، ماهیت و مفهوم یک منطقه آزاد باید با فعالیت ها، تعاریف و رویکردهای بخش خصوصی هم راستا و همسان است پس سرمایه گذاران بخش خصوصی می توانند به مناطق آزاد بیش از گذشته اعتماد داشته باشند.

3 / شریان حیاتی فعالیت اقتصادی در مناطق آزاد؛ داشتن بانک و بیمه اختصاصی است 

به گفته مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مهمترین نکته ای که می تواند مناطق آزاد را به بستری کامل مجهز کند و فعالیت پولی، مالی و بین المللی مستقل داشته باشد بحث بانک، بیمه و بورس است.

2 / افتتاح پژوهشکده محیط زیست در جزیره کیش با حضور مشاور رییس جمهور  

با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و هیات همراه؛ پژوهشکده محیط زیست و نیروگاه خورشیدی جزیره کیش به بهره برداری رسید.

1 / مرتضی بانک به جزیره کیش سفر کرد

مرتضي بانك مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، همزمان با ايام گراميداشت چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامی، امروز (چهارشنبه) به منظور بازدید و افتتاح پروژه هاي عمرانی و سرمایه گذاری منطقه آزاد کیش به این جزیره سفر کرد.

‍ در پاسخ به تهدیدات دشمنان به رهبر لبیک گفته‌ایم

مدیر اجرایی منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: 22 بهمن فرصتی است تا به تهدایدات دشمن پاسخ دندان‌شکن بدهیم و به رهبر فرزانه لبیک گوییم.

بحرانی به نام قاچاق سوخت در منطقه آزاد ماکو نداریم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: بحرانی به نام قاچاق سوخت در منطقه آزاد ماکو نداریم و کسانیکه فکر می کنند مناطق آزاد هاب وارداتی هستند اشتباه می کنند و اشتباهی به افکار عمومی می دهند.

چندین طرح عمران شهری با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال در بازرگان کلنگ زنی شد

مراسم کلنگ زنی احداث میدان ورودی، اصلاح رفوژ میانی و پیاده روهای جانبی بلوار امام خمینی بازرگان با حضور قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و مسئولین شهرستانی در ورودی شهر بازرگان برگزار شد.

79 طرح عمرانی در سرخس به بهره برداری رسید

سرپرست فرمانداری سرخس گفت: همزمان با دهه مبارک فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 79 پروژه عمرانی با اعتبار سه هزار و 640 میلیارد ریال در این هشرستان مورد بهره برداری قرار گرفتند.

آخرین اخبار آرشیو