يکشنبه 4 فروردين 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «محمدجواد ظریف» - تعداد یافته ها 6 مورد

نیاز کشور به دکتر ظریف در صحنه سیاست ضروری است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در واکنش به استعفای وزیر امورخارجه گفت: نباید دکتر ظریف از صحنه سیاست خارجی ما خارج شود.

همکاری استراتژیک از مهم ترین مزایای چابهار است

استاد دانشگاه جواهر لعل نهرو هندوستان گفت: ایجاد فضای ارتباطی هند با ایران و همکاری های استراتژیک باز مهم ترین مزایای پروژه چابهار محسوب می شود چرا که اگر زیرساخت های اقتصادی نباشد همکاری استراتژیک شکل نمی گیرد.

هندی های برای گسترش همکاری در چابهار جدی هستند

سفیر ایران در هند گفت: هندی ها برای گسترش همکاری ها در بندر چابهار اراده جدی دارند و برای سرمایه گذاری در این بندر سقفی تعیین نکرده اند.

بیش از 400 شرکت از 15 کشور در چابهار به ثبت رسید

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از ثبت بیش از سه هزار شرکت در این منطقه خبر داد و گفت: از این تعداد 400 شرکت از 15 کشور مختلف به ثبت رسید.

چابهار؛ دروازه بازرگانی منطقه ای ایران، هند و آسیای مرکزی

خبرگزاری ایندیا تایمز به فرصت گرانبهای همکاری های منطقه ای میان هند، ایران و آسیای مرکزی اشاره کرد و نوشت که طرح‌ بزرگ بین المللی چابهار مسیر همکاری این منطقه و اروپا را ممکن می سازد.

رسانه هندی از سفر ظریف به هند در هفته جاری خبر داد

یک رسانه هندی نوشت؛ محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران هفته جاری برای شرکت در نشست سالانه «ریسینا» عازم هند خواهد شد و دیدارهایی نیز با مقامات عالی این کشور خواهد داشت.

آخرین اخبار آرشیو