پنج‌شنبه 5 ارديبهشت 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «بورس بین الملل» - تعداد یافته ها 7 مورد

مناطق آزاد به یکی از پایه های اصلی اقتصاد کشور تبدیل می شوند

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: نقشه راه سازمان مناطق آزاد در سال ۹۸ به سمت توسعه زیرساخت‌ها برنامه ریزی شده است تا با سرمایه گذاری‌های خارجی و داخلی باری از روی دوش اقتصاد کشور برداشته شود.

بورس بین‌الملل؛ مکانیسم جدید فعالیت‌ های مالی و پولی در مناطق آزاد

مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: با توجه به ظرفیت‌هایی که در مناطق آزاد وجود دارد پیش‌بینی ما این است که در سال 98 میزان حضور گردشگر و سرمایه در این ‏مناطق افزایش چشمگیر پیدا کند.

بازدهي بالا، ريسك كم و هزينه پایین توليد، امتيازات مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برای سرمایه گذاران

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به توسعه گرایی مناطق آزاد در دنیا و ایران گفت: مناطق آزاد صرفاً توسعه اقتصادی را رقم نمی زنند بلکه حلقه های پیوند توسعه اجتماعی و دروازه های توسعه بین المللی هستند.

بانک‌های خارجی در راه مناطق آزاد

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: مدیران مناطق آزاد ایران مذاکرات و گفت و گوهایی را با برخی از بانک ها و بیمه های خارجی برای حضور و تاسیس شعبه در این مناطق داشته اند.

جزئیات تاسیس بورس بین الملل در مناطق آزاد اعلام شد

مشاور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور بین الملل اعلام کرد: طرح تاسیس و فعالیت بورس در مناطق آزاد تجاری - صنعتی ایران در حال آماده سازی است.

کیش صاحب بورس بین‌الملل می‌شود

دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: نهاد بورس بین‌الملل در صورت موافقت کمیسیون اقتصادی و تصویب نهایی هیئت دولت به عنوان پنجمین بورس کشور در جزیره کیش مستقر می‌شود.

بورس پنجم کشور در یک قدمی تصویب

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: آئین نامه تشکیل «بورس بین الملل» به کمیسیون اقتصادی دولت ارجاع داده شده و پس از آن، برای تصویب نهایی به هیات دولت می رود.

آخرین اخبار آرشیو