دوشنبه 6 خرداد 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «دهلی نو» - تعداد یافته ها 7 مورد

ایران تامین کننده قابل اعتماد انرژی برای هند است

سفیر جمهوری اسلامی ایران در دهلی نو گفت: ایران به عنوان تامین کننده قابل اعتماد انرژی برای هند محسوب می شود و دهلی نو این مهم را نادیده نمی گیرد. 

سوغات سفر هند، بی اعتنایی به تحریم، عزم برای ادامه مسیر آزموده

سفر محمد جواد ظریف به دهلی نو به عنوان وزیر خارجه کشوری که هند آن را 'بیش از یک شریک تجاری' خود توصیف می کند نشانه ای آشکار از موفقیت ایران در گشودن مسیرهای نوین برای خود در عبور از تنگناهای اقتصادی موجود با تکیه بر جایگاه دیرین و موقعیت ویژه خود در منطقه است.

هندی های برای گسترش همکاری در چابهار جدی هستند

سفیر ایران در هند گفت: هندی ها برای گسترش همکاری ها در بندر چابهار اراده جدی دارند و برای سرمایه گذاری در این بندر سقفی تعیین نکرده اند.

چابهار نقش ویژه‌ای در دیپلماسی اقتصادی منطقه بازی می‌کند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: تغییر در آرایش اقتصادی منطقه و فعالیت‌های صنعتی چابهار فصل جدیدی در نقش منطقه‌ای و بین‌المللی گشوده است.

منتظر اروپا نمی مانیم و با شرکای سنتی خود همکاری می کنیم

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ما به همکاری با اروپا درباره سازوکار ویژه مالی (SPV) ادامه می دهیم اما منتظر اروپا نمی مانیم و با شرکای سنتی خود برای تامین منافع مردم ایران رایزنی می کنیم.

بیش از 400 شرکت از 15 کشور در چابهار به ثبت رسید

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از ثبت بیش از سه هزار شرکت در این منطقه خبر داد و گفت: از این تعداد 400 شرکت از 15 کشور مختلف به ثبت رسید.

چابهار؛ دروازه بازرگانی منطقه ای ایران، هند و آسیای مرکزی

خبرگزاری ایندیا تایمز به فرصت گرانبهای همکاری های منطقه ای میان هند، ایران و آسیای مرکزی اشاره کرد و نوشت که طرح‌ بزرگ بین المللی چابهار مسیر همکاری این منطقه و اروپا را ممکن می سازد.