جستجو به دنبال کلید واژه «محمد اسلامی» - تعداد یافته ها 6 مورد

آمادگی پایانه مرزی شلمچه برای میزبانی از زائران اربعین

وزیر راه و شهرسازی در بازدید از پایانه مرزی شلمچه گفت: اقدامات خوبی برای سهولت سفر زائران اربعین به کربلا در این مرز انجام شده است و پایانه مرزی شلمچه از آمادگی لازم برخوردار است.

موافقت رهبری با برداشت از صندوق توسعه ملی برای پروژه راه‌آهن زاهدان ـ چابهار

وزیر راه و شهرسازی گفت: پیشنهاد برداشت از صندوق توسعه ملی برای تخصیص اعتبارات برای پروژه راه آهن زاهدان ـ چابهار را داشتیم که مورد موافقت رهبری قرار گرفت، این پروژه باید تا سال 1400 و پایان دولت دوازدهم به بهره‌برداری برسد و جزو انتظارات ملی محسوب می‌شود.

الحاق شناور ۱۵۸ نفره الماس یک به ناوگان مسافری هرمزگان

با حضور محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و حمیدرضا مومنی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و فریدون همتی استاندار هرمزگان و جمعی از مسئولین یک فروند شناور مسافری با ظرفیت 158 نفر و با سرمایه گذاری 76 میلیارد و 800 میلیون ریال به ناوگان دریایی استان هرمزگان الحاق شد.

سفر وزیر راه و شهرسازی به جزیره قشم

وزیر راه و شهرسازی با استقبال مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و تنی چند از مسوولین سازمان، استان و شهرستان از طریق فرودگاه بین المللی قشم وارد جزیره شد.

اصلاحیه اساسنامه فرودگاه پیام در هیات دولت مطرح می شود

وزیر راه و شهرسازی گفت : اصلاحیه اساسنامه فرودگاه بین المللی پیام البرز در نشست های پیش روی هیات دولت مطرح و تعیین تکلیف می شود.

بخش مسافری فرودگاه پیام البرز راه اندازی می شود

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اهمیت فعالیت فرودگاه بین المللی پیام استان البرز گفت : با اقدامات انجام گرفته طی سه سال گذشته ، بخش مسافری این فرودگاه به طور رسمی راه اندازی می شود.