جستجو به دنبال کلید واژه «بهروز آقایی» - تعداد یافته ها 12 مورد

توسعه بندر چابهار موجب تقویت همکاری های بین المللی می شود

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار به واسطه برخورداری از موقعیت ترانزیتی واردات و صادرات کالا فرصتی بی نظیر برای کشورهای همسایه است.

توسعه برنامه های بندر چابهار برای صادرات کالا به کشورهای حاشیه خلیج‌فارس

اسکله‌های کانتینری بندر چابهار برای 340 متر طراحی شده‌ و درافت آب هم حدود 18,5 متر است از این رو دیگر هیچ محدودیتی در بحث تخلیه و بارگیری انواع کالا در بندر چابهار نداریم . در برخی فصول کشتی ها را به سختی در بندر چابهار پهلو می‌دادیم که اکنون با ساخت موج شکن 3 کیلومتری دیگر هیچ محدودیتی برای پهلودهی کشتی‌ها در بندر چابهار نداریم .

قابلیت بندر چابهار برای تبدیل شدن به قطب ترانزیت کالا‌های کانتینری محور شرق

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از صادرات اولین محموله کالای یخچالی افغانستان از طریق بندر شهید بهشتی چابهار به هندوستان خبر داد.

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 21 پروژه در بندر چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 21 پروژه دریایی و بندری با اعتباری بیش از 370 میلیارد تومان از برنامه های بندر چابهار در هفته دولت است.

بازدید امام جمعه اهل سنت زاهدان از زیرساخت های بندر شهید بهشتی چابهار

با بهره برداری از فاز نخست طرح توسعه بندر شهید بهشتی، افزایش ظرفیت عملیاتی و تأمین تجهیزات استراتژیک مدرن، هیچ محدودیتی برای پهلوگیری کشتی و تخلیه و بارگیری انواع کالا در این بندر وجود ندارد .

روسیه به دنبال استفاده از بندر چابهار برای انتقال کالا به هند است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی آستراخان روسیه گفت: دولت روسیه به دنبال استفاده از بندر چابهار برای انتقال کالا به سایر کشورها خصوصاً شبه قاره هند است.

تخفیف 40 درصدی برای ترانزیت کالا بین 2 بندر هند و چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: با ایجاد خطوط کشتیرانی لاینر، امکان ترانزیت مستقیم کالا بین بنادر هند و چابهار به صورت هفته ای فراهم شد.

تشریح اولویت هاى بنادر سیستان و بلوچستان در سال ٩٨

مدیرکل بنادر و دریانوردى سیستان و بلوچستان اولویت هاى بندرى و اقتصادى، دریایى، فنى و نگهدارى بنادر این استان را در سال ٩٨ اعلام کرد.

تشریح اهداف راهبردی توسعه و تجهیز بندر شهید بهشتی چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با موثر خواندن فاز اول توسعه و تجهیز بندر چابهار از حیث جذب سرمایه گذاری، خطوط کشتیرانی و صاحبان کالا، گفت: در حال حاضر 53 درصد کالاهای ورودی به بندر چابهار از بنادر مبدا بارگیری می شود که نشان دهنده تاثیرات مثبت ناشی از ایجاد زیرساخت ها و روبناهای بندری است .

بندر چابهار؛ بندری بدون محدودیت در ورود کالاهای اساسی است

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار؛ بندری بدون محدودیت در ورود و تامین بخشی از کالاهای اساسی مورد نیاز کشور است.

آخرین اخبار آرشیو