جستجو به دنبال کلید واژه «همایش بین المللی توسعه چابهار» - تعداد یافته ها 8 مورد

11 / تبادلات تجاری ایران، هند و افغانستان توسعه می باید

وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز روز ملی چابهار است و شاهد تحقق یکی از موافقت نامه های مهم منطقه ای میان کشور ایران، هند و افغانستان برای انجام تبادلات تجاری این سه کشور هستیم.

9 / هیچ محدودیتی برای توسعه همکاری ها با کشورهای همجوار در چابهار نداریم

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: هیچ محدودیتی برای توسعه همکاری ها با کشورهای همجوار نظیر افغانستان محصور در خشکی نداریم و تمام کشورهای آسیای میانه می توانند از فرصت های بی نظیر این منطقه استفاده کنند.

8 / چابهار گذرگاه تجارت خارجی با كشورهای همسایه

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ظرفیت‌ها و مزیت‌های بندر چابهار برای ذینفعان قابل چشم‌پوشی نبوده و ما چابهار را به عنوان دروازه ملل نامیده‌ایم تا تمام ظرفیت‌های آن برای كشورهای منطقه معرفی شود. 

6 / چابهار؛ محور و پیشران توسعه سواحل مکران

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: برگزاری همایش های بین المللی در چابهار می تواند این منطقه را به منطقه ای استراتژیک، پيشران توسعه سواحل مكران، تقویت کننده پایه های نظام توسعه ملی و گسترش همکاری های منطقه ای و بين المللي تبدیل کند.

5 / سرمایه گذاری ۲۴۰ میلیون یورویی در بندر چابهار

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از سرمایه گذاری ۲۴۰ میلیون یورویی در بندر چابهار شامل احداث مخازن، انبارها، سیلوی غلات و کارخانه مکانیزه مواد معدنی خبر داد. 

4 / برگزاری «همایش بین المللی توسعه چابهار» با حضور 17 کشور

همایش بین المللی توسعه چابهار یا «روز چابهار» با حضور وزیر راه و شهرسازی، دبیر شورایعالی مناطق آزاد، نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان، امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان و مهمانانی از 17 کشور دنیا امروز (سه شنبه) آغاز شد. 

2 / بهره برداری از ۱۳ دستگاه استراتژیک بندری در چابهار

طی مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی،۱۳ دستگاه استراتژیک بندری در چابهار به بهره برداری رسید. 

بازدید معاونین وزیر راه و شهرسازی از طرح توسعه بندر چابهار

سه معاون وزیر راه و شهرسازی و استاندار سیستان و بلوچستان در آستانه برگزاری همایش بین المللی توسعه چابهار از طرح توسعه بندر چابهار بازدید کردند.

آخرین اخبار آرشیو