جستجو به دنبال کلید واژه « سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 14 مورد

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از ظرفیت های سرمایه گذاری جزیره هندورابی

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش برای بررسی روند تدوین بسته های سرمایه گذاری در توسعه گردشگری هندورابی از این جزیره بازدید کرد.

3 ابر فولاد ایران در راه چابهار

کنسرسیومی شامل فولاد مبارکه، چادرملو و گل‌گهر مهرماه امسال برای ایجاد مجتمع فولاد در چابهار یک تفاهم‌نامه اجرایی امضا خواهند کرد

سرمایه گذاری 35 میلیارد تومانی برای احداث کارخانه قیر در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی بیرجند از راه اندازی کارخانه تولید قیر با سرمایه گذاری 35 میلیارد تومانی در این منطقه ویژه اقتصادی خبر داد.

ارائه مشوق های سرمایه‌گذاری به سرمایه گذاران در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از اعلام آمادگی این سازمان برای اجرای پروژه‌های سرمایه‌گذاری خبر داد و گفت: در صورت تائید طرح‌ها و پروژه‌های سرمایه‌گذاری، مشوق‌های لازم برای عملیاتی کردن آنها ارائه خواهد شد.

رشد 110 درصدی سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند

معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند از افزایش 110 درصدی سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند در دو ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبرداد. 

لزوم تسریع فرآیند سرمایه گذاری در منطقه ویژه ایلام

معاون اقتصادی استانداری ایلام خواستار تعیین تکلیف و تسریع در روند فرآیند قیمت گذاری زمین به منظور تسریع در روند سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی استان شد.

بازار سرمایه مسیر رشد را طی می کند

رشد این روزهای شاخص بورس چشمگیر و در حال گذراندن رکوردهای تاریخی خود است. کارشناسان علت آن را انتشار گزارش شرکت ها و برگزاری مجامع اعلام کرده اند.

بررسی راهکارهای همکاری سازمان منطقه آزاد ارس و اتاق بازرگانی اردبیل

راهکارهای همکاری و تعامل هر چه بیشتر سازمان منطقه آزاد ارس و اتاق بازرگانی اردبیل در جلسه مشترک مسئولان سازمان و اعضای هیات رئیسه اتاق مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دستور رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی برای تسهیل در فرایند سرمایه گذاری داخلی و خارجی

رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی دستور داد تا برای تسهیل فرآیند سرمایه گذاری داخلی و خارجی و رفع موانع آن به ویژه در زمینه مقررات زاید و دست و پاگیر و غیرضرور و جذب سرمایه ایرانیان مقیم خارج از کشور و همچنین واگذاری بنگاه های اقتصادی به بخش غیردولتی به طور جدی تسریع نمایند.

آخرین اخبار آرشیو