پنج‌شنبه 25 مرداد 1397
جستجو به دنبال کلید واژه « سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 8 مورد

امضای توافق نامه سرمایه گذاری مشترک انتقال گاز به کشورهای همسایه در منطقه آزاد ماکو

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه ماکو گفت: توافق نامه سرمایه گذاری مشترک در پروژه انتقال گاز به روش CNG در منطقه آزاد ماکو به کشورهای همسایه بین شرکت سرمایه گذاری و توسعه منطقه آزاد ماکو و شرکت مهندسی توسعه صنایع نفت و گاز آذرآب منعقد شد.

لزوم جذب استارتاپ ها در مناطق آزاد برای رشد صنعت و تولید

استاد دانشگاه و کارشناس ارشد معاونت تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: آیین نامه فناوری در مناطق آزاد برای جذب استارتاپ ها ارائه شده تا در بحث شتاب دهندگی به تحقیق - توسعه به رشد صنعت در این مناطق دست پیدا کنیم.

مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، کاستی ها و امیدها

مناطق آزاد، در دوره های طلایی که با اعمال مدیریت یکپارچه همراه بود، با مشکلات کمتری روبر بودند، به طور همه جانبه حمایت می شدند و عملکرد آنان نیز با اهداف مورد نظر، تطابق بیشتری داشت.

برگزاری نشست معاونین سرمایه گذاری و توسعه مدیریت سازمان های مناطق آزاد

نشست چگونگی تسهیل جلب و جذب سرمایه گذاری و نحوه تامین مالی مناسب از بازار سرمایه برای اجرای پروژه های توسعه ای مناطق، چالش ها و راهکارها با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور، معاونین اقتصادی و سرمایه گذاری و معاونین توسعه مدیریت سازمان های مناطق آزاد در تهران برگزار شد.

اخبار اقتصادی | ظرفیت فراموش شده ای به نام «انرژی های تجدیدپذیر»

تهران- ایرنا- وزیر نیرو در حالی ظرفیت فعلی نیروگاه های تجدیدپذیر کشور را 527 مگاوات اعلام می کند که کارشناسان حوزه انرژی معتقدند در ایران توان تولید برق از طریق انرژی های نو تا 70 هزار مگاوات وجود دارد.

اخبار اقتصادی | صندوق‌های سرمایه‌گذاری 10 درصد نقدینگی پارسال را جذب کردند

مرکز پردازش اطلاعات مالی ایران اعلام کرد: خالص ارزش دارایی صندوق‌های سرمایه‌گذاری کشور در سال 1396 حدود 146 هزار و 330 میلیارد تومان بود که حدود 10 درصد نقدینگی کشور را دربرمی‌گیرد.

10 هزار میلیارد ریال در منطقه آزاد اروند سرمایه گذاری شد

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند گفت: در سال گذشته 10 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری داخلی و 250 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در منطقه آزاد اروند جذب شد .

سیستان و بلوچستان در طرحهای سرمایه گذاری خارجی سوم شد

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری سیستان و بلوچستان گفت: این استان پارسال از میان 31 استان کشور رتبه سوم عملیاتی و اجرایی شدن طرح های سرمایه گذاری خارجی را به دست آورد.

آخرین اخبار آرشیو