جستجو به دنبال کلید واژه « سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 8 مورد

مدیریت املاک سازمان تنها مرجع واگذاری یا اجاره زمین و سوله در منطقه آزاد ارس است

مدیر املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد ارس ضمن هشدار به کسانی که از طرق مختلف نسبت به خرید یا اجازه زمین و سوله از بنگاه ها و اشخاص اقدام می کنند، مدیریت املاک و مستغلات سازمان را تنها مرجع واگذاری یا اجاره زمین و سوله به سرمایه گذاران منطقه آزاد ارس اعلام کرد.

در چابهار سرمایه‌گذاری بیشتری خواهیم کرد

سفیر هند از کیفیت بالای محصولات دارویی این کشور می‌گوید و مدعی است که استاندارهای اروپا نیز این محصولات را تائید می‌کنند و ایران می‌تواند با استفاده از منابع مالی که در هند دارد این اقلام را خریداری کند.

مزایای سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی باید بالفعل شوند / انتقاد از حاکمیت چندگانه در مناطق آزاد

دبیر انجمن سرمایه گذاران و کار آفرینان منطقه آزاد انزلی گفت: در منطقه آزاد انزلی بستر برای سرمایه‌گذاری فراهم است، زیر ساخت‌ها نیز آماده هستند و شهرک‌های صنعتی هم فعالیت می‌کنند؛ بنابراین مزیت وجود دارد اما بالفعل نشده است.

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از ظرفیت های سرمایه گذاری جزیره هندورابی

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش برای بررسی روند تدوین بسته های سرمایه گذاری در توسعه گردشگری هندورابی از این جزیره بازدید کرد.

3 ابر فولاد ایران در راه چابهار

کنسرسیومی شامل فولاد مبارکه، چادرملو و گل‌گهر مهرماه امسال برای ایجاد مجتمع فولاد در چابهار یک تفاهم‌نامه اجرایی امضا خواهند کرد

سرمایه گذاری 35 میلیارد تومانی برای احداث کارخانه قیر در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی بیرجند از راه اندازی کارخانه تولید قیر با سرمایه گذاری 35 میلیارد تومانی در این منطقه ویژه اقتصادی خبر داد.

ارائه مشوق های سرمایه‌گذاری به سرمایه گذاران در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از اعلام آمادگی این سازمان برای اجرای پروژه‌های سرمایه‌گذاری خبر داد و گفت: در صورت تائید طرح‌ها و پروژه‌های سرمایه‌گذاری، مشوق‌های لازم برای عملیاتی کردن آنها ارائه خواهد شد.