شنبه 24 آذر 1397
جستجو به دنبال کلید واژه « سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 6 مورد

بازدید سفیر اندونزی از ظرفیت های تجاری منطقه آزاد اروند

سفیر اندونزی در ایران و معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند از پایانه لجستیکی شلمچه و بنادر منطقه آزاد اروند دیدن کردند.

۸ صرافی در منطقه آزاد اروند فعالیت می‌کنند

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: هم‌اکنون بیش از 100 شعبه بانک‌های دولتی و خصوصی، 8 صرافی و بیش از 130 نمایندگی بیمه در نقاط مختلف منطقه آزاد اروند فعالیت می‌کنند.

نقشه یک گنج در چابهار

بر اساس گزارش سال 2012 سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) در بین سالهای 2001 تا 2010 میلادی ، بین 10 تا 18 میلیون تن جلبک در سراسر دنیا وارد بازارهای مصرف شده است.

امضای توافق نامه سرمایه گذاری مشترک انتقال گاز به کشورهای همسایه در منطقه آزاد ماکو

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه ماکو گفت: توافق نامه سرمایه گذاری مشترک در پروژه انتقال گاز به روش CNG در منطقه آزاد ماکو به کشورهای همسایه بین شرکت سرمایه گذاری و توسعه منطقه آزاد ماکو و شرکت مهندسی توسعه صنایع نفت و گاز آذرآب منعقد شد.

لزوم جذب استارتاپ ها در مناطق آزاد برای رشد صنعت و تولید

استاد دانشگاه و کارشناس ارشد معاونت تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: آیین نامه فناوری در مناطق آزاد برای جذب استارتاپ ها ارائه شده تا در بحث شتاب دهندگی به تحقیق - توسعه به رشد صنعت در این مناطق دست پیدا کنیم.

آخرین اخبار آرشیو