شنبه 4 خرداد 1398
جستجو به دنبال کلید واژه « سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 12 مورد

بررسی راهکارهای همکاری سازمان منطقه آزاد ارس و اتاق بازرگانی اردبیل

راهکارهای همکاری و تعامل هر چه بیشتر سازمان منطقه آزاد ارس و اتاق بازرگانی اردبیل در جلسه مشترک مسئولان سازمان و اعضای هیات رئیسه اتاق مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دستور رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی برای تسهیل در فرایند سرمایه گذاری داخلی و خارجی

رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی دستور داد تا برای تسهیل فرآیند سرمایه گذاری داخلی و خارجی و رفع موانع آن به ویژه در زمینه مقررات زاید و دست و پاگیر و غیرضرور و جذب سرمایه ایرانیان مقیم خارج از کشور و همچنین واگذاری بنگاه های اقتصادی به بخش غیردولتی به طور جدی تسریع نمایند.

چابهار بهشت سرمایه‌گذاری در ایران / بندر چابهار می‎تواند کل درآمد کشور را کسب کند

یک کارشناس و فعال حوزه صادرات معتقد است اگر از تمام ظرفیت‌های بندر چابهار در حد اعلا بهره‌برداری شود می‌توان کل درآمد کشور را از این بندرگاه کسب کرد.

فضای حاکم در بازار سرمایه بهتر می شود

معاون ناشران و اعضای شرکت بورس تهران گفت: فضای حاکم در بورس بهبود می یابد و احتمال افزایش نقدشوندگی بیشتری در این بازار وجود دارد.

شرایط سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی لامرد تسهیل می شود

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: ماهیت ذاتی و ماموریت اصلی استقرار صنایع انرژی بر فراهم کردن زمینه مساعد برای ترغیب سرمایه گذاران بخش خصوصی و استفاده از مزایای این مناطق است و به همین منظور وظیفه داریم شرایط را برای سرمایه گذاران بیش از پیش تسهیل نماییم.

سرمایه گذاری شرکت صنایع شیر ایران «پگاه» در منطقه آزاد اروند

منطقه آزاد اروند میزبان مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران «پگاه» و هیأت ارشد همراه، جهت همکاری و سرمایه گذاری این واحد عظیم کشت و صنعت، شد.

تاکید معاون اول رییس جمهور بر تقویت مناطق آزاد به ویژه جزیره کیش

معاون اول رئیس جمهور در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت : توسعه ظرفیت های سرمایه گذاری جزیره کیش در حوزه های مختلف به اعتلای اقتصاد کشور کمک می کند.

ظرفیت بالای منطقه ویژه دوغارون برای جذب سرمایه گذار

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: تاکنون 35 درصد از ظرفیت های اقتصادی این منطقه مورد بهره برداری سرمایه گذاران قرار گرفته و 65 درصد آن خالی است.

عمان علاقمند به سرمایه گذاری در چابهار است

عمان به دنبال اجرای افق 2020 خود و رسیدن به اقتصاد کاملا غیرنفتی سرمایه گذاری خارجی را در دستورکار قرار داده و در این مسیر زمینه افزایش تعملات اقتصادی با ایران را ایجاد کرد و به تازگی نیز از آمادگی خود برای سرمایه گذاری در بندر چابهار خبر داده است.

چابهار نقطه عطفی در ارتباطات ایران و عمان است

سفیر عمان در ایران، در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، خواستار همکاری‌های اقتصادی بیشتر میان دو کشور شد و چابهار را نقطه عطف ارتباطات اقتصادی و تجاری ایران و عمان عنوان کرد.

آخرین اخبار آرشیو