دوشنبه 29 بهمن 1397
جستجو به دنبال کلید واژه « سرمایه گذاری» - تعداد یافته ها 9 مورد

تاکید معاون اول رییس جمهور بر تقویت مناطق آزاد به ویژه جزیره کیش

معاون اول رئیس جمهور در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت : توسعه ظرفیت های سرمایه گذاری جزیره کیش در حوزه های مختلف به اعتلای اقتصاد کشور کمک می کند.

ظرفیت بالای منطقه ویژه دوغارون برای جذب سرمایه گذار

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: تاکنون 35 درصد از ظرفیت های اقتصادی این منطقه مورد بهره برداری سرمایه گذاران قرار گرفته و 65 درصد آن خالی است.

عمان علاقمند به سرمایه گذاری در چابهار است

عمان به دنبال اجرای افق 2020 خود و رسیدن به اقتصاد کاملا غیرنفتی سرمایه گذاری خارجی را در دستورکار قرار داده و در این مسیر زمینه افزایش تعملات اقتصادی با ایران را ایجاد کرد و به تازگی نیز از آمادگی خود برای سرمایه گذاری در بندر چابهار خبر داده است.

چابهار نقطه عطفی در ارتباطات ایران و عمان است

سفیر عمان در ایران، در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، خواستار همکاری‌های اقتصادی بیشتر میان دو کشور شد و چابهار را نقطه عطف ارتباطات اقتصادی و تجاری ایران و عمان عنوان کرد.

افزایش 44 درصدی سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند از افزایش 44 درصدی سرمایه گذاری در این منطقه آزاد خبر داد.

سرمایه گذاری یازده شرکت معدنی و فلزی در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: یازده شرکت صنایع معدنی و فلزی در این مجموعه سرمایه گذاری کرده اند.

بازدید سفیر اندونزی از ظرفیت های تجاری منطقه آزاد اروند

سفیر اندونزی در ایران و معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند از پایانه لجستیکی شلمچه و بنادر منطقه آزاد اروند دیدن کردند.

۸ صرافی در منطقه آزاد اروند فعالیت می‌کنند

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: هم‌اکنون بیش از 100 شعبه بانک‌های دولتی و خصوصی، 8 صرافی و بیش از 130 نمایندگی بیمه در نقاط مختلف منطقه آزاد اروند فعالیت می‌کنند.

آخرین اخبار آرشیو