گفت و گو

برنامه دولت روحانی برای احیای مناطق آزاد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: رئیس جمهور نه تنها برای ۷ منطقه آزاد تجاری و اقتصادی کشور بلکه برای سواحل دریای عمان هم برنامه دارد و با توجه به ظرفیت هر منطقه محور توسعه تعریف کرده‌ایم.

خودروها و ساختمان‌های مناطق آزاد را پس نمی‌دهند!

هر روز خبر جدیدی در مورد تخلفات دولت گذشته می‌شنویم؛ یک روز بحث 9 هزار میلیاردی ، یک روز ماموریت‌های خاص برخی مدیران میانی دولت‌های نهم و دهم؛ و یک روزهم مسائل مدیران دولت قبل در مناطق آزاد؛ از برخی خانه‌ها و ماشین‌ها که تاکنون به دولت باز گردانده نشد.

بانک های برون مرزی در مناطق آزاد کشور ایجاد می شود

"بانک های برون مرزی در مناطق آزاد کشور ایجاد می شود". این جمله را ناصر خرمالی می گوید. مدیر بانک و بیمه دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور. مدیریتی که با آغاز به کار دولت تدبیر و امید در دبیرخانه شورا شکل گرفت و با اقدامات و فعالیت های فراگیر در حوزه بیمه، بانک، بورس و بازار سرمایه باعث شد تحولات جدیدی در این حوزه شکل بگیرد.

کاروان احیاگران « اقتصاد و فرهنگ » در اقلیم ارس

ششمين نشست معاونين فرهنگي اجتماعي مناطق آزاد كشور با معاونت فرهنگي اجتماعي دبيرخانه در منطقه ارس برگزار شد.

تماشای حضور دسته‌جمعی دلفین‌ها

آزاده نامداری که اخیرا در برنامه پاکسازی جزیره هنگام شرکت داشته است از زباله‌هایی که مردم در مناطق بکر می‌ریزند گلایه دارد، از جاذبه‌های گردشگری منطقه آزاد قشم و تماشای حضور دسته جمعی دلفین‌ها حرف می‌زند و می‌گوید اگر پول داشت یک مستند درباره این جزیره می‌ساخت.

افزایش همکاری انزلی و اوکتائو

در نشست مديرعامل سازمان منطقه آزاد انزلي و مديرعامل منطقه ويژه اقتصادي اكتائو قزاقستان بر توسعه مبادلات تجاري و ارتقا سطح همكاريهاي مشترك دو جانبه در درياي خزر تاكيد شد.

اروند نماد توسعه خوزستان

به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر افتتاح از چند پروژه، کلنگ زنی چند طرح عمرانی و نشست هم گرایی و هماهنگی اداری مسئولان در منطقه آزاد اروند انجام شد.

سلام دوباره سازمان بنادر به بخش خصوصی

بر اساس گفته های مدیران جدید سازمان بنادر، رویکرد این سازمان در دولت یازدهم، حمایت از ورود بخش خصوصی به بنادر و حرکت به سوی بنادر نسل سوم است.

اولین نشست دستیاران جوان مناطق آزاد و ویژه برگزار شد

اولین نشست دستیاران جوان مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور سعید اله بداشتی دستیار جوان مشاور رییس جمهور در تهران برگزار شد.

انزلی/چرخ اقتصاد با شتاب بیشتری بچرخد

مجموعه فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت بر اساس تصمیم دولت به منطقه آزاد انزلی پیوست تا حلقه های ترانزیتی این منطقه کامل شود.
2111 - 2120 of 2140

آخرین اخبار آرشیو