اخبار مناطق آزاد

تولید مهمترین رمز موفقیت نظام اقتصادی کشور است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از تولید به عنوان حرکتی برای اشتغال پایدار و مهمترین رمز موفقیت در حوزه کلان اقتصاد کشور نام برد.

امنیت منابع آبی از مسائل کلیدی جزیره است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با قدردانی از زحمات شرکت آب و برق و تاسیسات قشم در راستای تامین نیازهای شهر قشم، گفت: مساله امنیت در حوزه منابع آب برای ما بسیار مهم و کلیدی است که خوشبختانه اقدامات خوبی در این زمینه توسط این مجموعه اجرایی شده است.

پروژه‌های انجام شده در منطقه آزاد اروند کدامند؟ / تکمیل ۲۵ پروژه با ۴۶۴ فرصت شغلی در سال ۹۸

بسیاری از پروژه‌ها و سرمایه گذاری‌ها در منطقه آزاد اروند توسط شرکت توسعه و سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند صورت گرفته و با اهدافی همچون رشد و توسعه اقتصادی، صنعتی، عمرانی، بازرگانی و گردشگری توانسته به بهبود روند سرمایه گذاری و اقتصادی منطقه کمک شایانی کند.

شتاب ساماندهی و توسعه روستای تیس چابهار با همت دولت

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: شتاب در ساماندهی و توسعه زیرساخت‌های روستای تیس با همت دولت و تلاش‌های مسوولان به ویژه بنیادمسکن انقلاب اسلامی آغاز شد.

افزایش 105 درصدی صادرات از منطقه آزاد ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از افزایش 105 درصدی ارزش صادارت از منطقه آزاد ارس در طول سال 98 خبر داد.

نحوه برگشت ارز حاصل از صادرات در سال 99 و رفع تعهد ارزی سال 98

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با صدور دستورالعملی، نحوه اعمال معافیت مالیاتی صادرکنندگان و استرداد مالیات بر ارزش افزوده کالاهای صادراتی آنها در عملکرد سال 1398 را ابلاغ کرد.

افزایش درگاه های الکترونیکی پرداخت قبوض تله کیش

رییس و عضو هیئت امنا اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش گفت: اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش در راستای ارائه بهتر خدمات الکترونیکی به مشترکان تله کیش درگاه های پرداخت قبوض را افزایش داد.

اهمیت راهبردی چابهار در توسعه روابط ایران، هند و افغانستان

بندر چابهار به دلیل موقعیت استراتژیک خود می‌تواند نقش مهمی در توسعه مناسبات سیاسی ـ اقتصادی کشورمان با شبه‌قاره و آسیای مرکزی ایفا کند.

فیلم | شرکت گونش کتان ـ منطقه آزاد ماکو

فیلم | شرکت سهامی خاص گونش کتان منطقه آزاد ماکو در تاریخ 27 اسفند 1396 به شماره 3705 ثبت شد و عمده فعالیت این واحد تولیدی، تولید انواع لباس زیر است.

بازدید از یک واحد تولیدی در فاز صنعت منطقه آزاد انزلی

محمد ولی روزبهان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و حجت الاسلام والمسلمین خلیلی رییس کل دادگستری استان گیلان و فلاح میری دادستان مرکز استان، از فاز صنعت و یک واحد تولیدی بازدید به عمل آوردند .
51 - 60 of 530

آخرین اخبار آرشیو