اخبار مناطق آزاد

یک انتصاب در سازمان منطقه آزاد چابهار

طی حکمی از سوی عبدالرحیم کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار زینب بردستانی به‌عنوان سرپرست مدیریت حقوقی، امور قراردادها و املاک سازمان منصوب شد.

دبیر ستاد راهبری طرح توسعه سازمان منطقه آزاد چابهار منصوب شد

طی حکمی از سوی عبدالرحیم کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار مجتبی حقیقتیان به‌عنوان دبیر ستاد راهبری طرح توسعه سازمان منطقه آزاد چابهار منصوب شد.

اهمیت هنر معماری و شهرسازی در مناطق آزاد / پتانسیل منطقه آزاد چابهار برای تبدیل شدن به قطب معماری منطقه

با توجه به توسعه شهرنشینی و اهمیت آن، علم شهرسازی و معماری نیز به موازات آن پیشرفت می‌کند و تا جایی پیش می‌روند که اقتصاد شهرها را تغییر می‌دهد و موجب بیشتر شدن نگاه ها به آن شهر شده و می تواند گردشگران زیادی را به منطقه جذب کند و به موزات آن توسعه اقتصادی و افزایش سرمایه گذاران در یک منطقه اقتصادی را می توان شاهد بود.

منطقه آزاد ماکو نیازمند نظام مهندسی معدن مستقل است

 مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: منطقه آزاد ماکو نیازمند نظام مهندسی معدن مستقل است.

نقش روابط عمومی‌ها در توسعه و پیشبرد اهداف سازمان‌های مناطق آزاد/ روابط عمومی باید یک ساختار درونزای برونگرا داشته باشد

مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: روابط عمومی‌های مناطق آزاد موفق نخواهند بود مگر اینکه درک مناسبی از مردم و فرهنگ آن منطقه داشته باشند. روابط عمومی مناطق آزاد باید جنس جغرافیایی، فرهنگی و انسانی آن منطقه را به خوبی بشناسد، و با درک مناسب از این موقعیت، باید فرستنده و گیرنده خودش را با آن شرایط تنظیم کند.

تسهیل و افزایش مبادله کالا در مسیر کریدور شمال جنوب

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با سرگئی میلوشکین مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی لوتوس آستراخان به صورت ویدئوکنفرانسی به گفتگو پرداخته و دو طرف درخصوص سازوکارهای توسعه روابط دو منطقه به تبادل نظر پرداختند.

افزایش بهره وری اقتصادی کشور با اتصال راه آهن به منطقه آزاد انزلی

غلام حسین ولدی مدیر کل را آهن شمال (2)کشور با دکتر روزبهان رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به منظور بررسی زیر ساخت های اقتصادی و تجاری و لزوم توسعه زیر ساخت های ریلی در راستای ارتقای شاخص های اقتصادی دیدار و تبادل نظر کردند.

حلقه های تکمیل کننده توسعه در مناطق آزاد؛ صادرات، تولید و سرمایه گذاری است

مشاور رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در گفت‌وگو با «شرق»، از عملکرد و چالش‌های این مناطق می‌گوید؛

اصلاح شیوه نامه تمدید مجوز‌های فعالیت اقتصادی در جزیره کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: اصلاح شیوه نامه تمدید مجوز‌های فعالیت اقتصادی با دو محور ساده سازی فرایند و شفافیت کار، در دستور کار قرار گرفته است.

سند توسعه منطقه ساحلی مکران در افق ۱۴۱۵ تصویب شد

شورای‌عالی آمایش سرزمین، سند توسعه منطقه ساحلی مکران در افق ۱۴۱۵ را تصویب نمود.
51 - 60 of 490

آخرین اخبار آرشیو