اخبار مناطق آزاد

سامانه دانش بنیان نانو گاز منطقه آزاد ماکو قابل عرضه در بازارهای جهانی است

رئیس کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار آب و فاضلاب معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: دستگاه تولیدی شرکت نانو حباب انرژی یک طرح منحصر بفرد و کاملا بومی بوده که قابل عرضه در بازارهای جهانی نیز می باشد.

سامانه دانش بنیان نانو گاز منطقه آزاد ماکو نمادی از اصلاح الگوی مصرف است

معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آبفا کشور گفت: سامانه دانش بنیان نانو گاز و دستگاه تولیدی شرکت نانو حباب انرژی با کاهش قابل توجه مصرف انرژی در تصفیه آب و فاضلاب، نمادی از اصلاح الگوی مصرف مد نظر مقام معظم رهبری است.

با رونمایی از دستگاه پیشرفته نانو گاز، نخستین فناوری و محصول دانش بنیان در منطقه آزاد ماکو به بار نشست

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: با بهره برداری از دستگاه نانوگاز ساخت شرکت دانش بنیان نانو حباب انرژی، نخستین فناوری دانش بنیان در منطقه آزاد ماکو به بار نشست.

رونمایی از سامانه دانش بنیان نانو گاز منطقه آزاد ماکو

سامانه پیشرفته دانش بنیان نانو گاز ساخت شرکت نانو حباب انرژی در منطقه آزاد ماکو رونمایی شد.

توضیح سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص برگزاری سوگواره تابستانی کیش

به دنبال اطلاع رسانی سوگیرانه برخی رسانه های زرد و معاند در خصوص «سوگواره تابستانی کیش» به اطلاع می رساند؛ این سوگواره با هدف توسعه گردشگری مذهبی و ترویج فرهنگ عاشورایی در ماه های محرم و صفر اجرایی خواهد شد و موضوعات مطرح شده در خصوص جایگزینی این سوگواره به جای جشنواره تابستانی کیش، مصداق شیطنت و تشویش اذهان عمومی محسوب می شود.

ایجاد اتاق بازرگانی منطقه آزاد انزلی و هدایت واحدهای تولیدی به سمت کسب و کار دانش بنیان

علیرضا شاه میرزایی معاون تجارت و خدمات وزارت صمت به همراه جمعی از مدیران وزارت خانه با مهندس اکبری مقدم رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان دیدار و پیرامون توسعه فعالیت های مشترک و رفع موانع تبادل نظر کرند.

شروع به کار دبیرخانه همایش صنایع هوایی ایران در منطقه آزاد انزلی / شهریور ماه 1401منطقه آزاد انزلی میزبان بزرگترین همایش هوایی کشور

نشست هماهنگی بزرگترین همایش هوایی ایران به منظور معرفی دستاوردهای کشورمان در حوزه صنایع هوایی با حضور معاون وزیر دفاع و مدیرعامل سازمان صنایع هوایی با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

مصوبه سامانه شفافیت شورای‌شهر آبادان برای ارائه مستندات عودت داده شد

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند، در واکنش به اظهارنظرهای خلاف واقع درباره رد مصوبه سامانه شفافیت‌ شورای‌شهر آبادان، گفت: این مصوبه برای ارائه مستندات و دستورالعمل‌های بالادستی، به شورای شهر آبادان عودت داده شد. اجرای قوانین بالادستی در حوزه شفافیت نیازمند تشریفات محلی نیست.

برگزاری نخستین شورای تأمین منطقه آزاد اروند پس از ابلاغ دستور رئیس‌جمهور

نخستین نشست شورای تأمین منطقه آزاد اروند به ریاست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند و با حضور اعضای این شورا برگزار شد.

تغییر پیمانکار پروژه تخریب بقایای ساختمان متروپل آبادان در صورت استمرار تأخیر در اجرای عملیات

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: اگر قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء (ص) در هفته جاری عملیات را آغاز و مطابق زمان‌بندی پیش برود؛ کار را با این قرارگاه ادامه خواهیم داد در غیر این صورت تا هفته آینده این مسئله را تعیین تکلیف خواهیم کرد.
51 - 60 of 263

آخرین اخبار آرشیو