اجرای آثار نمایشی 15 استان در منطقه آزاد اروند

دبیر بیستمین جشنواره ملی فتح خرمشهر گفت: علی مرادخانی معاون هنری و مهدی شفیعی مدیر کل مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میهمانان ویژه مراسم اختتامیه بیستمین جشنواره ملی فتح خرمشهر هستند.

به گزارش فرینا، همایون قنواتی در حاشیه دومین روز از بیستمین جشنواره فتح خرمشهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۱۸۶ اثر صحنه ای و میدانی در مجموع از ۲۸ استان به دبیرخانه جشنواره فتح خرمشهر رسید که آثار 15 استان پذیرفته شد که در این میان، حضور۱۰ اثر صحنه ای در بخش مسابقه، دو اثر صحنه ایی در بخش میهمان و 9 اثر میدانی در دور رقابت ها فراهم شد.
دبیر بیستمین جشنواره ملی فتح خرمشهر، روند پیشبرد امور را رضایت بخش دانست و گفت: برگزاری جشنواره اتفاق خوبی است، کارهای هنری خوبی ارائه شده است و اهالی هنر ابراز رضایت کردند.
وی افزود: همچنین امسال آثار خیابانی در مراکز پر جمعیت اجرا می شوند. تا مردم بتوانند با هنر ارتباط برقرار کنند و امیدواریم آثار ارزنده نمایشی در بیستمین جشنواره فتح خرمشهر که پاسداشت قهرمانی ها و ایثارگری هاست مورد توجه قرار بگیرد.
قنواتی ابراز امیدواری کرد که جشنواره فتح خرمشهر در ادامه مسیرش به تولید آثار بهتر و جدی تر برسد.
وی در ادامه از اعلام فراخوان بیست و یکمین دوره جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر خبر داد و اضافه کرد: امسال همزمان با برگزاری بیستمین جشنواره مقاومت خرمشهر، فراخوان دوره بیست و یکم نیز داده می شود تا فرصت زمانی یک ساله برای برنامه ریزی و برگزاری هرچه بهتر در سال آینده داشته باشیم.
بیستمین جشنوار تئاتر مقاومت از۱۰ تا ۱۴ تیر ماه در منطقه آزاد اروند (خرمشهر) در حال برگزار ی است.
لازم به ذکر است که این جشنواره با موضوع دفاع مقدس و فتح خرمشهر هر ساله به مناسبت سوم خرداد در خرمشهر و آبادان برگزار می شود.

برچسب ها : منطقه آزاد اروند
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو