دعوت از دو کشتی‌گیر آبادانی برای حضور در مسابقات بین المللی روز جهانی کودک

مدیرکل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند از دعوت دو کشتی‌گیر آبادانی برای حضور در مسابقات بین المللی روز جهانی کودک خبر داد.

به گزارش فرینا به نقل از فارس ، پیمان ادیبی گفت: برای نخستین بار دو کشتی‌گیر آبادانی مجوز حضور در مسابقات کشتی آزاد بین‌المللی روز جهانی کودک را کسب کردند.
وی ادامه داد: پس از میزبانی موفق منطقه آزاد اروند در اردوی تیم ملی کشتی آزاد، طى مذاکره‌ای که با نایب رئیس فدراسیون کشتى انجام گرفت، دو کشتی‌گیر آبادانی مجوز حضور در رقابت‌های کشتی آزاد نونهالان جام روز جهانی کودک را کسب کردند.
مدیر کل ورزش و جوانان منطقه آزاد اروند تصریح کرد: این مسابقات معتبرترین رویداد در رده سنی نونهالان به شمار می‌رود.
ادیبی عنوان کرد: «محمدرضا دقیل زاده» و «شایان سلحشور» می‌بایست طی روزهای 30 آبان ماه و اول آذرماه در این رقابت ها که به میزبانی استان البرز برگزار می شود شرکت کنند.
وی در خصوص اردوی تیم ملی نونهالان کشتی ایران در آبادان یادآور شد: این اردو اتفاق خوبی برای کشتی منطقه بود و در راستای توجه به کار پایه در این رشته صورت گرفت که نخستین نتایج آن نیز دوعوت از دو نونهال آبادانی به رقابت‌های کشتی روز جهانی کودک است.
مدیر توسعه اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد اروند در پایان خاطرنشان کرد: کشتی منطقه آزاد اروند با توجه به برنامه‌ریزی و اقدامات هیات‌ها در رده پایه، آینده روشن و موفقی را در پیش خواهد داشت.

برچسب ها : منطقه آزاد اروند
امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو