نخستین تمرین تیم استقلال تهران در جزیره کیش

نخستین تمرین تاکتیکی و فنی تیم استقلال تهران عصر جمعه با حضور کادر فنی این تیم در چمن شماره یک مجموعه ورزشی المپیک جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش فرینا به نقل از ایرنا، بازیکنان و کادر فنی تیم استقلال که 5 شنبه شب برای برپایی اردوی یک هفته ای وارد جزیره کیش شده بودند ، پس از استراحت، صبح امروز جمعه تمرینات خود را با انجام کار با وزنه در محل هتل اسکان این تیم آغاز کردند.
نخستین تمرین تاکتیکی و فنی تیم استقلال با رهبری وینفرد شفر سرمربی کهنه کار این تیم عصر روز جمعه با انجام کارهای تاکتیکی و فنی و با میل بیشتر به حرکات تهاجمی و حمله به دروازه حریف برگزار شد.
سرمربی آلمانی تیم استقلال در تمرینات، تمرکز بازیکنان را بر روی شوت مستقیم به دروازه و ارسال توپ از کناره های زمین قرار داده بود.
هر سه دروازه بان تیم استقلال نیز تمرینات فشرده ای را زیر نظر مربی دروازه بانان این تیم انجام دادند.
تمرینات این تیم در غیاب سه بازیکن ملی پوش خود که هم اینک تیم ملی را در اردوی تدارکاتی کشور اتریش همراهی می کنند، در 2 نوبت صبح و عصر در مجموعه ورزشی المپیک جزیره کیش برگزار می شود.
جزیره کیش به دلیل داشتن شرایط آب و هوایی مناسب در این فصل سال و نیز زیر ساختها و امکانات ورزشی لازم همواره مورد توجه اردوهایی تدارکاتی تیم های ورزشی کشور است.

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو