انتصاب سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش

با حکم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، محمدرضا سعیدی به عنوان سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منصوب شد.

به گزارش فرینا، در حکم محمد ابراهیم انصاری لاری خطاب به سعیدی آمده است: «با عنایت به تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری منصوب می‌شوید. امید است با عنایات خداوند متعال در انجام امور محوله، پیوسته موفق و موید باشید.»
سعیدی دکترای مدیریت کسب و کارها و کارآفرینی بین‌ المللی از دانشکده مدیریت و تکنولوژی دانشگاه لینشوپینگ سوئد است.
وی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون سیاست خارجی بوده است.
سعیدی چهار سال عضو هیات رئیسه و سخنگوی کمیسیون آئین نامه مجلس شورای اسلامی بوده و سابقه عضویت در کمیسیون تلفیق برنامه چهارم توسعه فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی جمهوری اسلامی ایران را در کارنامه دارد.
از جمله سوابق اجرایی سعیدی می‌توان به معاونت برنامه ریزی و توسعه شرکت سرمایه ‌گذاری دارویی تامین(TPICO)، بزرگترین هولدینگ دارویی کشور اشاره کرد.
وی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت تولید مواد اولیه دارو پخش بوده است.
عضویت در هیات مدیره، مدیریت مجامع و همچنین بررسی و نظارت بر بودجه شرکت‌های مختلف از دیگر سوابق اجرایی سعیدی است.
سعیدی سابقه حضور در مذاکرات مختلف تجاری، صنعتی و انتقال تکنولوژی را دارد.
در سابقه اجرایی سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش، طراحی ساختار سازمانی هولدینگهای مختلف از جمله در حوزه دارویی و خودرویی وجود دارد؛ وی متخصص در امور هولدینگ‌ها است و سابقه تدریس مدیریت هولدینگ را دارد.
هدایت پایان نامه‌های مختلف در حوزه توسعه محصول، نو آوری و بین‌ المللی سازی شرکت‌ها و همچنین حضور در کنفرانس‌های مختلف بین‌ المللی و ارائه مقالات مختلف در حوزه نو آوری و بین‌ المللی سازی شرکت‌ها از دیگر سوابق سعیدی است.
تاثیر قابلیتهای سازمانی پویا بر بین‌ المللی سازی شرکت‌های (SMEs) سوئدی، تاثیر بین‌ المللی‌سازی شرکت‌های ایرانی روی قابلیت‌های پویای آن‌ها و طراحی ساختار سازمانی شرکت‌های سرمایه گذاری، هولدینگهای مدیریتی، از جمله تحقیقات سعیدی است.
در سابقه سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش، برگزاری دوره های آموزشی برای مدیران صنعتی در صنایع مختلف مانند دارو، پتروشیمی، مخابرات و گاز وجود دارد.
وی به زبان‌های مختلف آشنایی و تسلط دارد.

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو