امکان رهگیری الکترونیکی کالا در بندر امیر آبادمدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر گفت: با هدف افزایش رضایتمندی صاحبان کالا و بار و به منظور گسترش و توسعه دولت الکترونیک برای اولین بار در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد امکان رهگیری کالا بصورت الکترونیکی برای صاحبان کالا و بارامکان پذیر شد.

به گزارش فرینا، سیاوش رضوانی با اعلام این خبر افزود: در نرم افزار طراحی شده صاحبان کالا وبار می توانند از طریق ورود به سایت اینترنتی بندر امیرآباد و از طریق منوی فرآیندها و خدمات، زیر شاخه خدمات الکترونیکی نسبت به رهگیری کالای خود اقدام نمایند و از مراحل طی شده یا باقیمانده در خصوص بار و کالای خود اطلاع حاصلنمایند.
رضوانی گفت: این نرم افزار ضمن سهولت دسترسی صاحبان کالابه موقعیت بار تجاری خود این امکان را برای آنها فراهم می آورد که در هر لحظه از شبانه روز بتوانند نسبت به وضعیت بار و کالای خود اطلاع داشته باشند.
مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد گفت: افزایش رضایتمندی صاحبان کالا و تسهیل در روند امور تجاری آنها از اهداف مهم این بندر است که با طراحی و ساخت نرم افزارهای مشابه می توان به آن دسترسی پیدا کرد.
شایان ذکراست؛ منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد به عنوان بندر پایلوت نصب و اجرای نرم افزار جامع بندری GCOMSاز سوی سازمان بنادر و دریانوردی انتخاب شده است و قابلیت رهگیری کالا و بار از توانمندیهای این نرم افزار است که در این بندر فعال شده است.


 

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو