آغاز تصمیم گیری در خصوص واگذاری واحدهای مسکونی در جزیره کیش

سرپرست معاونت عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از پروژه مسکن سبز از آغاز تصمیم گیری در خصوص واگذاری واحدهای مسکونی این مجموعه خبر داد.

به گزارش فرینا، مصطفی خانزادی با بیان اینکه با اجرای این پروژه اقدام خوبی برای بهبود معیشت پرسنل سازمانی ساکن در کمپ ها انجام شده گفت: حدود 432 واحد مسکونی در متراژهای 57 متر، یک خوابه و 77 متر، دو خوابه طراحی شده و در حال حاضر 360 واحد به اتمام رسیده است.
خانزادی افزود: پس از بازدید امروز در خصوص واگذاری واحدها تصمیم گیری می شود تا هر چه زودتر ساکنان کمپ ها در این پروژه که از شرایط خوبی برای معیشت کارکنان سازمان برخوردار است اسکان یابند.
وی در ادمه با اشاره به اینکه تامین مسکن یکی از وظایف مهم حاکمیتی است گفت: البته این موضوع به این معنا نیست که ما مسکن بسازیم و در اختیار مردم قرار دهیم بلکه ترجیح ما همیشه در بخش های حاکمیتی این است که بخش خصوصی را فعالتر کنیم در عین حال تلاش می کنیم هیچ یک از کارکنان نه تنها سازمان بلکه سایر دستگاه های دولتی بدون مسکن نباشند.
خانزادی افزود: در جزیره کیش، اتفاق های خوبی رخ داده در بخش خصوصی مسکن مازاد هم تولید شده در خصوص تامین مسکن اقشار متوسط و کم درآمد این روند را ادامه می دهیم البته حساب شده و کنترل شده، عرضه و تقاضا را بررسی می کنیم و امیدوار هستیم که هیچ یک از کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش در آینده بدون مسکن نباشند و البته در این طرح همه ادارات و بخش های خصوصی نیز می توانند با مشارکت برای پرسنل خود مسکن تامین کنند.
سرپرست معاونت عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص انتقال سایت بازیافت از مجاورت مجموعه مسکن سبز به محل دیگری تصریح کرد: جزیره کیش یک برند است و همیشه باید به دنبال فرهنگ سازی باشیم، کیش این قابلیت را دارد که نه تنها در بخش بازیافت بلکه در تمام زمینه ها خصوصا در بحث تولید و فروش تکنولوژی سرآمد باشد مذاکره جدی با یک شرکت آلمانی انجام شده تلاش می کنیم در اسرع وقت بحث بازیافت را به سر و سامان برسانیم و یا اینکه نسبت به پاکسازی این محل از این آلایندگی ها و انتقال سایت به محلی دیگر اقدام کنیم.
وی در پایان با بیان اینکه زیرساخت های انرژی در مجموعه مسکن سبز مهیا شده گفت: اینجا مشکلی از این جهت نداریم.
به طور قطع ساکنین هیچ مشکلی نخواهند داشت، البته طبیعی است هر پروژه ای که نو ساز است ممکن است نواقصی داشته باشد که در صورت مواجهه در اسرع وقت برطرف می شود.

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو