ارائه بسته های حمایت از تولید در منطقه آزاد انزلی

مدیر امور بازرگانی سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: 50 درصد محصولات عرضه شده در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی '' کالای ایرانی'' است.

به گزارش فرینا، رضا قلی زاده گفت: سازمان منطقه آزاد انزلی در سال حمایت از کالای ایرانی نسبت به عرضه بیشتر محصولات داخلی (تولید داخل) در مجتمع های تجاری منطقه اقدام می کند که این محصولات همپای محصولات خارجی (وارداتی) در فاز تجارت و گردشگری عرضه می شوند.
وی افزود: بر این اساس هم اکنون معادل 50 درصد از حجم کالاهای موجود در بازار منطقه در اختیار تولیدات داخلی نظیر پوشاک، مواد غذایی، محصولات آرایشی بهداشتی و لوازم خانگی است که به صورت کالای همراه مسافر به گردشگران و مسافران منطقه عرضه می گردند.
مدیر امور بازرگانی سازمان منطقه آزاد انزلی ادامه داد: در ایام نوروز جاری نمایشگاه صنایع دستی و نوروز بازار با هدف عرضه محصولات داخلی در فاز تجارت منطقه و در کنار مجتمع های تجاری راه اندازی گردید که مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت.
وی افزود: راه اندازی بازار دائمی صنایع دستی در پردیس صنایع دستی و راه اندازی دیگر نمایشگاه های عرضه محصولات داخلی در دستور کار سازمان در سال جاری قرار دارد، ضمناً استراتژی این سازمان به شیوه ای خواهد بود که عرضه بیشتر محصولات با کیفیت داخلی مد نظر قرار گیرد. در حقیقیت هدف از فراهم نمودن زیرساخت های گردشگری نظیر پارک ساحلی، اسکله مارینا، مرکز تفریحات، آکواریوم و مرکز تفریحات دریایی در منطقه آزاد انزلی جذب حداکثری گردشگر بوده که باعث می گردد محصولات تولیدات داخل برای خیل عظیمی از گردشگران عرضه شود.
قلی زاده افزود: در این راستا از تولیدکنندگان داخلی نیز دعوت می گردد که ضمن بازدید از فضاهای موجود کسب و کار و زیرساخت های گردشگری، اقدام به سرمایه گذاری برای تولید و عرضه محصولات خود نمایند تا به این صورت میزان عرضه محصولات تولید داخل در منطقه بیش از پیش افزایش یابد.
وی تصریح کرد که هم اکنون تولیدات بیش از 10 واحد تولیدی که در زمینه پوشاک، منسوجات و صنایع مرتبط، در شهرک های صنعتی منطقه آزاد انزلی فعالیت می نمایند در مجتمع های تجاری منطقه عرضه می شود.
مدیر امور بازرگانی سازمان منطقه آزاد انزلی در پایان اعلام کرد به زودی بسته حمایتی سازمان منطقه آزاد انزلی برای حمایت از تولید و عرضه محصولات داخلی اطلاع رسانی خواهد شد.

میثم غلامی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو