فعالیت در شهرک‌های صنعتی منطقه آزاد اروند بیشتر از دیگر شهرها است

نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دیگر شهرک‌های صنعتی استان بین 20 تا 30 درصد فعال هستند اما فعالیت در عمده شهرک‌های صنعتی منطقه آزاد اروند بین 70 تا 100 درصد است که امیدوارکننده است و لازم است از حسن مدیریت این شهرک‌ها به‌صورت ویژه تشکر کنیم.

به گزارش فرینا، آیت‌الله محسن حیدری در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی خرمشهر افزود: خدا را شاکر هستیم که توانستیم در این دهه کرامت بازدیدی از شهرک صنعتی خرمشهر در منطقه آزاد اروند داشته باشیم.
آیت الله حیدری بابیان اینکه بازدیدی از شرکت تولیدی لباس داشتیم، گفت: فرهنگ نشاط، فعالیت، جنب‌وجوش و تلاش در این فضا بسیار بالا و مشهود است.
وی افزود: حدود 200 نفر از ساکنین منطقه آزاد اروند که اغلب نیز سرپرست خانوار هستند در این شرکت تولیدی مشغول به کار هستند.
نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: امیدواریم کسب‌وکار و تولید رونق بیشتری پیدا کند و مردم منطقه آزاد اروند سهم بیشتری از تولید و اشتغال داشته باشند.
آیت الله حیدری بابیان اینکه نباید شغل را منحصر به استخدام‌های دولتی بدانیم، افزود: مشاغل تولیدی، کشاورزی، صنعتی و خدماتی نیز مشاغل مثبتی هستند که سهم مهمی در اقتصاد کشور دارند و نمونه این مشاغل را در شهرک صنعتی خرمشهر مشاهده کردیم.
وی گفت: این نوع فعالیت در منطقه آزاد اروند نسبت به شهرک‌های دیگر بسیار امیدوارکننده است.
نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه دیگر شهرک‌های صنعتی استان بین 20 تا 30 درصد فعال هستند، افزود: اما فعالیت در عمده شهرک‌های صنعتی منطقه آزاد اروند بین 70 تا 100 درصد است که امیدوارکننده است و لازم است از حسن مدیریت این عزیزان به‌صورت ویژه تشکر کنیم.

خبرنگار منطقه آزاد اروند امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو