ساخت استادیوم اختصاصی کریکت در منطقه آزاد چابهار

معاون فنی و مهندسی منطقه آزاد چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: استادیوم اختصاصی کریکت با پیش بینی 300 میلیارد ریال اعتبار بزودی پس از انجام مناقصه در محدوده این منطقه ساخته می شود.

به گزارش فرینا به نقل از ایرنا، حمیدالله بلیده ای اظهار داشت: ساخت ورزشگاه کریکت در مرحله تکمیل اسناد مناقصه است.
وی مدت زمان اجرای این طرح مهم ورزشی را 24 ماه عنوان کرد و افزود: ظرفیت استادیوم ورزشی کریکت چهار هزار نفر پیش بینی شده است.
معاون فنی و مهندسی منطقه آزاد چابهار گفت: این منطقه در سالهای اخیر حمایت های خوبی از توسعه فضاهای ورزشی و بویژه حمایت از ورزشکاران داشته است.
بلیده ای ادامه داد: اعزام ورزشکاران و تیم های ورزشی به رقابت های داخلی و خارجی، حمایت از رشته های ورزشی فوتبال، فوتسال، رشته رزمی و کریکت از جمله اقدامات این منطقه در حوزه ورزش است.
وی با بیان اینکه هدف از ساخت ورزشگاه کریکت حمایت از صدها ورزشکار این رشته پرطرفدار در منطقه بلوچستان است، خاطرنشان کرد: بیشترین تعداد ملی پوشان تیم ملی کریکت ایران در تمام رده های سنی از حوزه شهرستان های چابهار، کنارک و نیکشهر هستند.
به گزارش ایرنا شهرستان چابهار از توابع استان سیستان و بلوچستان با 260 هزار نفر جمعیت از شمال به شهرستانهای نیکشهر، قصرقند و سرباز، از شرق به کشور پاکستان، از جنوب به دریای عمان(مکران) و از غرب به بندر کنارک متصل است.

خبرنگار منطقه آزاد چابهار امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو