پتروشیمی های خوزستان و لاله به عنوان صنعت سبز برگزیده شدند

 از میان سه شرکت برتر دریافت کننده «تندیس صنعت سبز استان خوزستان» دو جایزه را شرکتهای پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی دریافت کردند.  

به گزارش فرینا، همایش صنایع سبز استان خوزستان به منظور تجلیل از صنایع سبز، چهره های ماندگار و تلاشگران حوزه محیط زیست در اهواز برگزار شد.  
در این همایش که با حضور چهره های شاخص استانی و ملی برگزار شد، از جمع سه شرکت برتر معرفی شده، شرکتهای پتروشیمی خوزستان و لاله، از شرکتهای مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، موفق به دریافت «تندیس صنعت سبز استان» شدند. 
این موفقیت در پی ارزیابی های اداره کل محیط زیست استان خوزستان کسب شد.  
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، در این همایش در سخنانی، ضمن ابراز خرسندی از کسب این موفقیت، توسط شرکتهای این منطقه، اظهار امیدواری کرد که این موفقیتها استمرار یابد و گفت: رعایت مسائل زیست محیطی از الزامات توسعه پایدار است. مجتمع های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با تعریف پروژه های زیست محیطی، اقدامات خوبی را در این راستا آغاز نموده اند.  
سید امید شهیدی نیا، ابراز امیدواری کرد که با به ثمر رسیدن این پروژه ها، در آینده ای نزدیک شاهد پیوستن سایر شرکتهای مستقر در منطقه به جمع صنایع سبز باشیم.  
شرکتهای پتروشیمی فجر و فن آوران نیز در سالهای گذشته موفق به کسب این عنوان شده بودند.  

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو