به همت منطقه آزاد چابهار؛

ترمینال فرودگاه بین‌المللی چابهار بازطراحی و مدرن‌سازی می‌شود

مدیرعامل شرکت توسعه تجارت منطقه آزاد چابهار گفت: با مشارکت این شرکت ترمینال فرودگاه بین‌المللی چابهار به‌طور کامل بازطراحی مدرن‌سازی می‌شود.

به گزارش فرینا، فرزین حقدل در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا افزود: ترمینال فرودگاه بین‌المللی چابهار اصلا درخور شهر استراتژیکی مثل چابهار نبود و زمانی که چند پرواز باهم تداخل داشت امکان خدمت‌رسانی به مسافران در سالن ترمینال و مدیریت به‌طور کامل مختل می‌شد.

حقدل گفت: با موافقت هیات مدیره منطقه آزاد چابهار؛ شرکت توسعه تجارت که یکی‌از شرکت‌های زیرمجموعه سازمان منطقه آزاد چابهار است برای بازطراحی و مدرن‌سازی این ترمینال پیش قدم شده و ضمن موافقت نیروی هوایی که فرودگاه چابهار متعلق به آن‌هاست، کار را آغاز کرده است.

وی افزود: به‌ دلیل اینکه ما جای مناسبی برای پذیرایی از مسافران نداریم،بازطراحی و مدرن‌سازی کامل ترمینال سریعا ظرف 70 روزکاری با حداقل یک میلیاردتومان اعتبار از منابع منطقه آزاد چابهار انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت توسعه تجارت منطقه آزاد چابهار گفت: فعالیت‌های پروازی و مسافری در این مدت به سالن نظامی فرودگاه منتقل می‌شود و علاوه‌بر آن یک سازه چادری هم در کنار سالن نظامی فرودگاه برای مسافران خروجی اختصاص می‌یابد.

حقدل افزود: منطقه آزاد چابهار مصمم به توسعه چابهار در راستای ماموریت‌های اقتصادی،گردشگری و ترانزیتی در نظر گرفته شده است؛ بازطراحی سالن فرودگاه بین‌المللی چابهار و تبدیل آن به یک سالن شیک و مدرن درخور بندر استراتژیک چابهار در راستای ماموریت‌های گردشگری منطقه آزاد چابهار است.

خبرنگار منطقه آزاد چابهار امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو