جلسه کمیته تسهیلات فرودگاهی با ایرلاین‌های مستقر در شهر فرودگاهی امام(ره) برگزار شد

جلسه کمیته تسهیلات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با حضور نمایندگان شرکت های هواپیمایی مستقر در این مجموعه برگزار و در خصوص مشکلات ایرلاین ها و راهکارهای حل آنها بحث و گفتگو شد.

به گزارشفرینا؛ جلسه کمیته تسهیلات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با حضور علی عسگری عضو هیئت مدیره، نوبیل ذیحساب و مدیرکل امور مالی و درآمد، فردی مدیرکل عملیات فرودگاهی و شایان فرید رئیس اداره عملیات زمینی هواپیما شهر فرودگاهی و نمایندگان شرکت های مستقر در فرودگاه امام(ره) روز 20 آذر در سالن اجتماعات ترمینال مسافری این مجموعه برگزار شد.
در ابتدای این جلسه علی عسگری با اشاره به خواب آلودگی برخی پرسنل شیفت شب شرکت های هواپیمایی در ترمینال گفت: این موضوع باعث نارضایتی و گلایه مندی مردم و مسؤلان شده است و از شرکت های هواپیمایی درخواست می کنم کارکنان شیفت شب آنها با شادابی و انرژی بیشتری به فعالیت بپردازند.
وی در خصوص عملیات زمستانی شهر فرودگاهی امام(ره) اظهار داشت: برنامه ریزی های جامعی صورت گرفته تا با آمادگی کامل به استقبال فصل زمستان برویم و از شرکت های هواپیمایی میخواهیم که در روزهای برفی رئیس و مسؤل ایستگاه ها در ترمینال حضور یابند تا از همفکری و همکاری این عزیزان برای عملیات برف روبی بهره مند شویم.
در ادامه محمد نوبیل، ذیحساب و مدیرکل امور مالی و درآمد شهر فرودگاهی امام(ره) تصریح کرد: از شرکت های هواپیمایی خواهشمندیم هرچه زودتر نسبت به تسویه حساب بدهی و معوقات خود اقدام کنند تا شهر فرودگاهی بتواند خدمات و امکانات شایسته تری را در اختیار مردم و ایرلاین ها قرار دهد.
در ادامه جلسه تسهیلات فرودگاهی در خصوص رفع مشکلات و موانع زیرساختی شرکت های هواپیمایی و خدمات بار بحث و گفتگو به عمل آمد که در نهایت یافتن راهکارهای حل این مشکلات به یک جلسه خصوصی موکول شد.
در پایان فردی مدیرکل عملیات فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به ارائه توضیحاتی درباره ترمینال ـ گالری سلام پرداخت و گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، شرکت های هواپیمایی مستقر در فرودگاه می توانند در اسرع وقت و قبل از افتتاح ترمینال سلام، از این مجموعه بازدید کنند.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو