رئیس هیات مدیره و سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) :

باید با تمام توان برای پیشرفت شهر فرودگاهی تلاش کنیم

رییس هیات مدیره و سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی ره (ره) در مراسم بزرگداشت روز مهندس گفت : آیندگان در خصوص کارکرد و عملکرد ما در این مجموعه قضاوت خواهند کرد، پس چه بهتر که با کار کردن مضاعف برای رشد و به نتیجه رساندن تمامی اهداف این مجموعه،سر زبان ها ماندگار شویم و از خوبی های ما یاد شود.

به گزارش فرینا، مراسم روز بزرگداشت با حضور رییس و اعضاء هیات مدیره ، معاونان ، مدیران کل ، روسای ادارات و تعدادی از مهندسان شاغل در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) صبح امروز ۵ اسفندماه در سالن جلسات ساختمان مرکزی این مجموعه برگزار شد.

در این جلسه علی رستمی رییس هیات مدیره و سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) ضمن گرامیداشت و تبریک روز مهندس،به مهندسان شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)، با بیان اینکه نوآوری و خلاقیت باید سرلوحه اقدامات مهندسان این مجموعه باشد گفت : عقبه ی یک مهندس خوب نوآوری و خلاقیت است و باید تمامی مهندسان مخصوصا آنهایی که در این مجموعه فعالیت دارند این دو فاکتور را سرلوحه کار خودشان قرار دهند تا در کارهایی که به آنها محول می شود موفق و سربلند باشند.

رستمی در ادامه تصریح کرد:شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) یک شرکت توسعه ای است و چنین شرکت هایی را باید با خلاقیت و نوآوری رو به جلو هدایت کرد و از همین رو باید تمامی همکارانمان در این مجموعه برای پیشبرد اهداف شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکنند.

رییس هیات مدیره و سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه رسالتی بسیار سخت و دشوار روی دوش تمامی کارکنان این مجموعه است و باید از زیر بار این مسولیت سربلند بیرون بیایند گفت:آیندگان در خصوص کارکرد و عملکرد ما در این مجموعه قضاوت خواهند کرد، پس چه بهتر که با کار کردن مضاعف برای رشد و به نتیجه رسیدن تمامی اهداف  این مجموعه،سر زبان ها ماندگار شویم و از خوبی های ما یاد شود.

گفتنی است در ابتدای این مراسم تعدادی از مهندسان و مدیران حاضر در سخنانی به نقش و جایگاه مهندسی اشاره  و ضمن گرامیداشت این روز ،مسائل و موارد مورد نظر خود را بیان کردند.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو