عزم جدی برای توسعه منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به عنوان هاب سوم پتروشیمی کشور

قائم مقام و مشاور ارشد اجرایی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با سفر به استان هرمزگان از پروژه های مختلف منطقه ویژه اقتصادی پارسیان بازدید و در نشست با مدیران و پیمان‌کاران این منطقه بزرگ اقتصادی شرکت کرد.

به گزارش فرینا، عباس نعیمی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران با اشاره به روند مثبت اقدامات صورت گرفته در این منطقه ویژه گفت: مجموعه پروژه های قابل توجهی در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در حال شکل گیری و انجام است که با توجه به اعلام این منطقه از سوی وزیر نفت به عنوان هاب سوم پتروشیمی کشور و توجه بیش از پیش سرمایه گذاران باید سرعت توسعه پروژه ها را افزایش دهیم .
نعیمی افزود: با توجه به پیشرفت ساخت بندر بزرگ پارسیان به عنوان اولین و بزرگترین بندر تخصصی صنعت و معدن در کشور و همچنین آغاز پروژه ساخت بزرگترین آب شیرین کن غرب آسیا و افتتاح انبار کارخانه آلمینیوم جنوب در سال جاری ایمیدرو عزم خود را برای توسعه هر چه بیشتر منطقه ویژه اقتصادی پارسیان جزم کرده است و این موضوع در دراز مدت می تواند در اقتصاد کشور اثرات بسیار مثبتی به بار بیاورد .
وی همچنین در نشست های جداگانه با هیئت مدیره و معاونین این منطقه اقتصادی و پیمان‌کاران بزرگ فعال در منطقه ضمن بررسی آخرین گزارش ها در خصوص مراحل اجرایی پروژه های دستورات لازم جهت تسریع فعالیت ها را صادر کرد .
همچنین با حضور قائم مقام ایمیدرو از سامانه ملی ثبت نام متقاضایان کار در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به نشانی job.psez.ir رونمایی شد . با توجه به افق به کارگیری ۳۰۰ هزار نیروی مستقیم و غیر مستقیم در پروژه های این منطقه اقتصادی علاقه مندان می توانند با ثبت نام در این سامانه و دریافت کد رهگیری در پروژه های مختلف مشغول فعالیت شوند.
این سامانه که به همت اداره کار و اشتغال منطقه ویژه اقتصادی پارسیان راه اندازی شده است امکان جذب بهتر کارجویان از سراسر کشور را در این منطقه فراهم می کند .
گفتنی است؛ عباس نعیمی در بدو حضور در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان با حضور در طرح گسترش فضای سبز این منطقه یک اصله نهال نخل در بوستان مشاهیر ایمیدرو به نام خود غرس کرد .

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو