راه اندازی گمرک تخصصی آی . سی . تی در منطقه ویژه اقتصادی پیام

معاون منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: گمرک تخصصی آی. سی . تی و آی. تی در این منطقه ویژه راه اندازی می شود.

به گزارش فرینا، حمید رضا عقاب نشین روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: هدف این است که با راه اندازی این گمرک تخصصی، فرآیند فعالیت سرمایه گذاران در حوزه آی . تی و آی . سی . تی در منطقه تسهیل شود.
عقاب نشین گفت: با راه اندازی این گمرک، خدمات با کمترین زمان و به بهترین کیفیت به سرمایه گذاران این بخش ها ارائه می شود.
وی با بیان اینکه رشد بخش های اقتصادی، صنعتی و خدماتی در حوزه های آی . تی و آی . سی . تی یکی از مهمترین برنامه های منطقه ویژه اقتصادی پیام است افزود: در سالی که به نام رونق تولید نامگذاری شده با هدف حمایت از تولید و توسعه اشتغال، به دنبال توسعه زیر ساخت ها در منطقه که در نهایت به جذب سرمایه گذاران بیشتری منجر می شود هستیم.
معاون منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: به همین منظور 20 هکتار زیر ساخت جدید با الویت استقرار صنایع دانش بنیان، هایتک، آی . سی . تی و آی . تی در منطقه در نظر گرفته شده که با ارائه مشوق هایی از آنها حمایت می شود که یکی ازاین موارد تخفیف 25 درصدی فقط برای سرمایه گذاران دانش بنیان است .
عقاب نشین ادامه داد: در حوزه فعالیت های فناورانه و واحدهایی که به چرخه تولید رسیده اند، برای استقرار آنها در منطقه ویژه اقتصادی حمایت می شود.
عقاب نشین با اشاره به راه اندازی اکوسیستم اقتصاد دیجیتال در منطقه ویژه اقتصادی پیام افزود: هدف این است که واحدهایی که در حوزه های دانش بنیان آی. تی. آی سی تی و فناوری دیجیتال فعالیت می کنند از طریق این اکوسیستم با هم افزایی بیشتری با هدف ارائه خدمات بهتر داشته باشند.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو