با حضور استاندار خوزستان؛

افتتاح و کلنگ زنی چند طرح عمرانی در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

هفت طرح عمرانی که پتروشیمی‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به مردم شهرستان ماهشهر اهدا کرده‌اند با حضور استاندار خوزستان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

به گزارش فرینا، غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان چند طرح و پروژه را در شهرستان بندرماهشهر افتتاح و کلنگ‌زنی کرد که هفت طرح آن از جمله طرح‌هایی هستند که پتروشیمی‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بخشی از اعتبار ساخت آنها را تأمین کرده‌اند.
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در این باره گفت: شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به‌منظور انجام مسئولیت اجتماعی خود در این مقطع، اعتبار مورد نیاز برای ساخت چند مرکز ورزشی در سطح شهرستان را تأمین کرده است.
سیدامید شهیدی‌نیا افزود: برای این طرح‌ها در مجموع ۳۷ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری تخصیص داده شده که افزون بر آن، شرکت پتروشیمی مارون به صورت جداگانه ۷ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال را برای ساخت و توسعه مدرسه در شهر ماهشهر اختصاص داده است.
شهیدی‌نیا گفت: این میزان بخشی از مسئولیت اجتماعی سال ۹۷ شرکت‌های پتروشیمی در قبال جامعه بوده است و امیدواریم بتوانیم در سال ۹۸ هرچه بیشتر شاهد رشد شاخص‌های توسعه در شهرستان باشیم.
شایان ذکر است؛ که شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی پارسال ۱۷۰ میلیارد ریال برای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود برای شهرستان اختصاص داده است.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو