با حضور رییس جمهور؛

2 / افتتاح 27 طرح عمرانی، کشاورزی و ورزشی در ماکو

استاندار آذربایجان غربی گفت: رئیس‌جمهور برای افتتاح ۲۷ طرح عمرانی، کشاورزی و ورزشی به ویژه افتتاح طرح‌های بزرگ حوزه آب‌وخاک به شهرستان ماکو در شمال این استان سفر می‌کند.

به گزارش فرینا به نقل از تسنیم، محمدمهدی شهریاری با اشاره به سفر رمضانی رئیس‌جمهور به آذربایجان غربی اظهار داشت: در سفری که به‌زودی محقق می‌شود طرح‌های 27 گانه ای که افزون بر 4 هزار و 465 میلیارد ریال برای آنها سرمایه‌گذاری انجام شده به مرحله افتتاح خواهند رسید.

شهریاری گفت: افتتاح خطوط شبکه آبیاری و زهکشی سدهای کرم آباد و سیلوه از مهم‌ترین طرح‌های افتتاحی رئیس‌جمهور در حوزه آب‌وخاک است که در کنار آن آبگیری سد کرم آباد پلدشت نیز آغاز شده و افتتاح سرریز، تونل آبرسان، سیستم انحراف، برج آبگیر سد سردشت و تصفیه خانه‌های آب شرب این شهر و بند بویلاپوش نیز انجام خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: رئیس‌جمهور برای دومین بار در شش ماه اخیر به این استان سفر خواهد کرد و با حضور وی طرح‌های متنوع آب‌وخاک که سرمایه‌گذاری 6 هزار میلیارد تومانی دولت در آن انجام شده در کنار طرح‌های و چهار هزار و 700 میلیارد تومانی در حوزه احیای دریاچه ارومیه به بهره‌برداری می‌رسند.

به گفته استاندار آذربایجان غربی در سفر روحانی به آذربایجان غربی افتتاح ورزشگاه پنج هزار نفری سلماس، سالن ورزشی فیرورق، سالن تیراندازی و سالن زورخانه خوی و افتتاح چهار طرح علمی خدماتی در منطقه آزاد ماکو در کنار بهره‌برداری از طرح‌های توسعه اینترنت به ویژه در روستاها، طرح‌های عمرانی، اقتصادی و تولیدی بخش کشاورزی به بهره‌برداری می‌رسند.

خبرنگار منطقه آزاد ماکو امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو