در مقاطع ارشد و دکتری؛

جزئیات پذیرش دانشجو در پردیس ارس دانشگاه تهران اعلام شد

رئیس پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران از پذیرش دانشجو در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ در این مرکز دانشگاهی خبر داد.

به گزارش فرینا، زهرا امام جمعه از پذیرش دانشجو در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ در این مرکز دانشگاهی خبر داد.

امام جمعه افزود: این واحد دانشگاهی در رشته‌های علوم انسانی، علوم اجتماعی و MBA، فنی و مهندسی، هنر و علوم پایه در ۱۸ عنوان رشته مقطع دکتری و ۲۶ رشته کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد.

رئیس پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران درباره شرایط پذیرش دانشجو در این پردیس گفت: پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران بر اساس مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در چهارچوب برنامه‌های توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی سند چشم‌انداز بیست ساله، سیاست‌های نظام آموزش عالی کشور و همچنین برنامه‌های استراتژیک دانشگاه در زمینه گسترش فعالیت در دوره‌های تحصیلات تکمیلی و با هدف پاسخگویی به تقاضای داوطلبان ایرانی و غیر ایرانی و توسعه پژوهش از طریق بررسی سوابق آموزشی ـ پژوهشی و مصاحبه در مقطع دکتری تخصصی(Ph.D.)، و کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد.

وی با بیان اینکه شروع کلاس‌های دانشجویان از مهر ماه آغاز خواهد شد افزود: دانشجویان نیمسال آخر دوره کارشناسی ارشد یا کارشناسی در صورت فراغت از تحصیل تا تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ می‌توانند تا روز جمعه ۲۴ خرداد ماه ۹۸ ثبت نام کنند.

بر اساس این گزارش، داوطلبان برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند به سایت پردیس بین المللی ارس به نشانی www.aras.ut.ac.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های ۸۸۹۹۰۵۲۹, ۸۸۹۹۰۲۶۴-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

خبرنگار منطقه آزاد ارس امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو