حمایت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌های فعال در حوزه لجستیک

جمعی از مدیران شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در حوزه لجستیک و منطقه آزاد با حضور در کارخانه نوآوری آزادی ضمن بازدید، از فرآیند های سرمایه گذاری و همکاری با شرکت های دانش بنیان مطلع شدند.

به گزارش فرینا، عضو هیات مدیره و راهبر لجستیک شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در حاشیه این بازدید با اشاره به اختصاص ٣٠٠ هکتار از اراضی شهر فرودگاهی برای ایجاد فضای کسب و کار گفت: برنامه ریزی ها برای جذب سرمایه گذار در این محدوده در حال انجام بوده و یکی از اولویت های مهم ما میزبانی از شرکت های دانش بنیان در این پهنه برای کمک به افزایش تولید ملی است.
محمدرضا کریمیان افزود: ایجاد پارک علم و فناوری در شهر فرودگاهی یکی از برنامه های مهم این مجموعه در راستای طرح جامع توسعه شهر فرودگاهی است و در این بخش بستر مناسب برای فعالیت شرکت های دانش بنیان و استارت آپ هایی که در حوزه لجستیک فعالیت دارند ایجاد می شود.
کریمیان با اشاره به استقرار منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: شرکت های دانش بنیانی که در این مجموعه فعالیت خواهند کرد از مزایای ویژه این مناطق بهره مند خواهند شد.
وی افزود: در حال حاضر فضای سرپوشیده ای به وسعت ٦ هزار متر مربع در کنار هتل های شهر فرودگاهی ایجاد شده و آماده هستیم تا این فضا را در اختیار شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه لجستیک قرار دهیم و در آینده این شرکت ها به پارک علم و فناوری شهر فرودگاهی منتقل خواهند شد.
گفتنی است، مدیران شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در ادامه از کارخانه نوآوری آزادی، فضاهای کاری اشتراکی، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های مستقر دراین مجموعه بازدید کردند.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو