موفقیت مرکز علمی کاربردی منطقه آزاد اروند در پنجمین المپیاد ورزشی علمی کاربردی کشور

کاروان بانوان دانشگاه علمی کاربردی استان خوزستان با 12 طلا، 5 نقره، 2 برنز و در مجموع با 124 امتیاز نایب قهرمان المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان علمی کاربردی کشور شد که دانشجویان مرکز علمی کاربردی اروند موفق به کسب 7 طلا، 1 نقره و یک برنز شدند.

به گزارش فرینا به نقل از خبرنگار خبرآنلاین از آبادان، تعداد دانشجویان بانوی اعزامی تیم خوزستان ب 35 نفر بوده که سهم مرکز علمی کاربردی اروند 14 ورزشکار، 3 مربی و سرپرست است.
«آتنا فاضلی نیا»، «زهرا وزیری»، «روشنک عالی محمد»، «فاطمه مساعدی» و «ندا میرافضل» در رشته تیراندازی و «فاطمه جلالیان»، «پریا جعفری»، «فرشته مور» و «اکرم صادقی» در رشته دو و میدانی و «طاهری حیادری»، «الهه عظیم پور»، «هدی صبیح» و «سعاد عساکره» در رشته شنا و همچنین «فاطمه برقول» در رشته شطرنج، بانوان ورزشکار اعزامی مرکز علمی کاربردی منطقه آزاد اروند به این دوره از رقابت‌ها بودند.
«طیبه امینی»، «مژگان منوچهری» و «پرستو شهنی» سرپرستان و مربیان اعزامی از مرکز علمی کاربردی منطقه آزاد اروند در این کاروان بزرگ ورزشی حضور داشتند.
این المپیاد در بخش آقایان نیز با حضور حدود یک هزار و 300 ورزشکار از 32 استان کشور به مدت سه روز در 10 رشته ورزشی برگزار شد.
«مسعود خیری»، «صلاح الدین عیدانی»، «فرهاد نژاد یحیی»، «علیرضا عبودی» و «علی احمدیان» در رشته تیراندازی و «میلاد پورعباس»، «مسلم برقول» و «رضا کامحمد زمانی» در شته شطرنج و «هادی یوسفی»، «ابراهیم جمال»، «اشکان حسن پور» در رشته شنا و «عماد علی مالکی»، «منصور فرهان زاده» در رشته دو و میدانی و همچنین «سجاد معلانی» «رضا هایری» آقایان ورزشکار اعزامی مرکز علمی کاربردی منطقه آزاد اروند به این دوره از رقابت‌ها بودند.
کاروان اعزامی استان خوزستان به سرپرستی فنی "مهدی سلیمانی" مسئول امور ورزش مرکز علمی کاربردی منطقه آزاد اروند و همچنین یکی از مدرسان رشته تربیت بدنی و چهره‌های شاخص ورزش استان خوزستان در این مسابقات بزرگ حضور یافت و این کاروان به صورت خیره‌کننده موفق شد در صدر قهرمانی پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور قرار بگیرد و موفقی دیگر را برای استان خوزستان رقم بزند.
در این مسابقات در مجموع تیمی، «استان خوزستان» با کسب 11 مدال طلا، 10 مدال نقره و 9 مدال برنز و مجموع امتیازات 146 مقام اول، تیم «استان اصفهان» با کسب 7 مدال طلا، 7 مدال نقره و 10 مدال برنز و مجموع امتیازات 104 مقام دوم و تیم «استان تهران ـ غرب» با کسب 6 مدال طلا، 5 مدال نقره و 10 مدال برنز و مجموع امتیازات 88 مقام سوم را کسب کرد که دانشجویان مرکز علمی کاربردی اروند توانستند از این مدال‌ها 6 طلا و 2 نقره و 2 برنز را به خود اختصاص دهند.
مهدی سلیمانی«مسئول فنی کل کاروان» و پدرام امیری «سرپرست کل کاروان» به عنوان اعضای کادر اجرایی کاروان تیم استان خوزستان حضور داشتند.
به طور حتم کسب این نتایج نشان دهنده برنامه‌ریزی صحیح و اصولی احمد باورصاد«رییس مرکز علمی کاربردی منطقه آزاد اروند» و همچنین مهدی سلیمانی«مدیر پژوهش و مسئول امور ورزش مرکز علمی کاربردی منطقه آزاد اروند» است که می‌تواند خطه اروند را به قطب دانشجویان قهرمان استان خوزستان تبدیل کند.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو