حمایت سازمان منطقه آزاد اروند از برگزاری کلاس های آموزشی

مدیر آموزش، توسعه و تعالی کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند با تخصیص 140 میلیون تومان، زمینه را برای برگزاری کلاس هایی در حوزه های فرهنگی، هنری، قرآنی، ورزشی و علمی دانش آموزان منطقه فراهم نمود.

به گزارش فرینا؛ علی الیاسی در بازدید از مراکز فرهنگی، ورزشی گفت: در راستای ارتقاء کیفیت زندگی دانش آموزان و مهارت افزایی و آموزش های شهروندی، مدیریت آموزش و توسعه و تعالی کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند (زیر مجموعه معاونت فرهنگی) با حمایت از برنامه های ادارات آموزش و پرورش آبادان و تخصیص ۱۴۰ میلیون تومان زمینه را برای برگزاری کلاس هایی در حوزه های فرهنگی، هنری، قرآنی، ورزشی، علمی و… دانش آموزان منطقه، مهیا نمود.

الیاسی خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح، جمعیت ۶هزار نفری دانش آموزان را در ۳۰ پایگاه از جمله کانون های فرهنگی، تربیتی، ورزشی، دارالقرآن و پژوهش سراها که جمعا شامل ۱۱ پایگاه دخترانه، ۱۰ پایگاه پسرانه و ۱۵ پایگاه مختلط می باشند، تحت حمایت قرار داده ایم.

گفتنی است؛ مدیر آموزش، توسعه و تعالی کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند طی این بازدید از مراکز ورزشی و کانون های فرهنگی شهرهای آبادان و خرمشهر دیدن و پای صحبت مربیان و مسئولین این مراکز در خصوص کمک بیشتر جهت رفع نیازهای مجموعه هایشان قرار گرفت.

خبرنگار منطقه آزاد اروند امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو