تکمیل طرح های نیمه تمام در اولویت سازمان منطقه آزاد کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر ضرورت تکمیل و بهره برداری از طرح های نیمه تمام به عنوان یکی از اولویت های مدیریت منطقه آزاد کیش تاکید کرد.

به گزارش فرینا به نقل از تابناک کیش، مجموعه از طرح های نیمه تمام عمرانی، خدماتی و مسکونی جزیره کیش در هفته گذشته توسط غلامحسین مظفری و جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش مورد بازدید و بررسی قرار گرفت.
مظفری در این بازدید با تاکید بر لزوم اعتبار سنجی سرمایه گذارانی که قصد اجرای پروژه های عمرانی در کیش دارند گفت: همه در کنار هم هستیم و با اجرای کار مشترک و ایجاد فضایی توام با تفاهم و همکاری می توانیم این اهداف را پیش ببریم و به سرانجام برسانیم.
4 پروژه عمرانی دامون سراحلی، مجتمع مسکونی فرهیختگان، مجتمع خدماتی سرو و پروژه مسکونی رویای کیش از جمله طرح هایی بود که در جریان این بازدیدها از نزدیک مشاهده و در حضوص تسریع در عملیات اجرایی و تسهیل در انجام امور این طرحها تصمصماتی اتخاذ شد.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش افزود: سازمان منطقه آزاد کیش تلاش می کند با تسهیل شرایط به اتمام پروژه ها کمک کند.
مظفری گفت: در پروژه های عمرانی کیفیت کار باید مورد توجه قرار گیرد و در کنار آن سرعت کار و امنیت خاطر مردم که قصد سرمایه گذاری در جزیره کیش را دارند و اطمینان خاطر سرمایه گذارانی که برای سرمایه گذاری وارد این پروژه ها می شوند ایجاد شود.
وی تصریح کرد: در پروژه های مختلف جزیره کیش برخی مسائل پیچیده و چند وجهی وجود دارد. بنابراین تلاش ما این است به سمتی پیش برویم که بتوانیم با مرتفع کردن مشکلات موجود از این شرایط خارج شویم و با تعیین تکلیف پروژه ها فضای عمومی جزیره را به سمت توسعه و آبادانی پیش ببریم و زیر ساخت هایی را ایجاد کنیم که اتفاقات خوبی را در پروژه های عمرانی جزیره شاهد باشیم.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش درباره پروژه هایی که با مشکلاتی خاص در روند ساخت مواجه شده اند گفت: تلاش بر این است که به اتمام این پروژه ها کمک کنیم و تعهدات مالی پروژه ها به سازمان را به نحوی مدیریت کنیم که در روند اجرای پروژه ها برای سرمایه گذاران محدودیت یا مشکلی ایجاد نشود و با تفاهم بین دو طرف در خصوص نحوه انجام و پرداخت تعهدات تصمیم گیری شود.
در جریان این بازید همچنین مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با هدف اطلاع عموم از پایان پروژه ها در برنامه زمان بندی تعیین شده بر نصب روز شمار در هر یک از پروژه های در حال اجرا در جزیره کیش تاکید کرد.
در اجرای این تصمصیم به همت مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، روز شمار روند کار و تکمیل پروژه در مجموعه از طرحها از جمله طرح مجتمع مسکونی دامون ساحلی 2 نصب و راه اندازی شد.
این طرح با مساحت 13500 مترمربع و زیربنای کل 49209 مترمربع درقالب 306 واحد، 12 واحد ویلایی و 294 واحد آپارتمانی در بر جهای 21 طبقه ودر نوار ساحل شمالی جزیره زیبای کیش با 35 در صد پیشرفت فیزیکی درحال ساخت است.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو