مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی:

3 / تکمیل زیرساخت ها، حمایت از سرمایه گذاران از رویکردهای اصلی منطقه است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: با ایجاد زیرساخت های مناسب در منظرگاه ساحی منطقه اولین خط دریایی گردشگری میان منطقه آزاد انزلی و بندر انزلی افتتاح می شود.

 به گزارش فرینا، رضا مسرور در مراسم افتتاحیه پروژه های هفته دولت این منطقه با اشاره به اینکه تکمیل زیرساخت های لازم برای هر گونه فعالیت در محدوده منطقه نخستین رویکرد این سازمان طی این مدت بوده، اظهار داشت: وجود زیرساخت پایه اصلی هر نوع سرمایه گذاری است، چراکه با توجه به هوشمندی سرمایه گذار، این عزیزان در نقطه ای حضور پیدا می کنند که همه امکانانت موجود باشد.
مسرور با اشاره به بهره برداری از مجتمع بندری کاسپین که مهمترین زیرساخت این منطقه محسوب می شود، تصریح کرد که مجتمع بندری کاسپین در آینده از افتخارات کشور خواهد بود و افزود: پهلوگیری ۵۲ فروند کشتی تجاری در این مجتمع بندری ظرف چندماه بیانگر استقبال بازرگانان و تولیدکنندگان کشور از این بندر می باشد، و این در حالی است که در عرصه سرمایه گذاری در بخش های مختلف آن با استقبال سرمایه گذاران مواجه شده ایم.
 
وی ظرفیت های گردشگری استان گیلان و منطقه متبوع خود را بسیار متنوع ارزیابی کرد و خواستار بهره گیری حداکثری از فرصت های مغفول مانده در گردشگری دریایی استان شد و گفت: با ایجاد زیرساخت های مناسب در منظرگاه ساحی منطقه اولین خط دریایی گردشگری میان منطقه آزاد انزلی و بندر انزلی افتتاح می شود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی خواستار ایجاد چنین زیرساختی در سواحل چمخاله، تالش و آستارا و ایجاد ارتباط میان آنها در جهت توسعه گردشگری دریایی در استان شد و اضافه کرد: استان گیلان در حوزه های مختلف صنعت گردشگری از ظرفیت های متنوعی برخوردار است که با همکاری استاندار جدید استان، و همکاری نهادهای مربوط، این توانمندیها عملیاتی می شوند.
مسرور با بیان اینکه در پرتو تلاش های همکاران ما در حوزه صنعت طی سالهای اخیر ۷۰ واحد راکد و نیمه فعال، فعال سازی شده و به چرخه تولید کشور بازگشته، اظهار داشت: بی تردید اینکه از یک میلیارد دلار صادرات مناطق آزاد ایران، ۴۰۰ میلیون دلار متعلق به تولیدکنندگان منطقه آزاد انزلی، ناشی از تلاش های مشترک بخش خصوصی و پرسنل این سازمان است و ما این رویکرد را ادامه خواهیم داد.
وی با اشاره به افتتاح ۲۱ پروژه عمران و بهسازی روستایی در سطح منطقه، این پروژه ها را در راستای مسئولیت اجتماعی خود و ارتقاء سطح کیفی زندگی در سطح منطقه که با همکاری شوراهای هر روستا عملیاتی شده، عنوان کرد و افزود: از همه کسانی که برای ایجاد اشتغال در استان گیلان تلاش می کنند قدردانی می کنم.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو