اقدامات فنی ـ مهندسی برای عملیاتی نگه داشتن مدرن ترین پایانه هوایی کشور

سرپرست دفتر تامین و تجهیز فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از ٢٨ هزار و ٤٠٠ نفر، ساعت کار فنی برای عملیاتی نگه داشتن ترمینال سلام خبر داد.

به گزارش فرینا، حمیدرضا نصرتی با اشاره به اتمام عملیات عمرانی احداث ترمینال گالری سلام اظهار داشت: کارکنان دفتر تامین و تجهیز فرودگاهی شهر فرودگاهی از آغاز پروازهای بین المللی و حج تمتع از این ترمینال به منظور انجام عملیات های پروازی ایمن به صورت ٢٤ ساعته در ترمینال گالری سلام حضور دارند و تاکنون ٢٨ هزار و ٤٠٠ نفر، ساعت کار فنی در دو بخش مکانیک و برق انجام داده اند تا پروازها به صورت روان و بدون مشکل انجام شوند.

نصرتی افزود: میزبانی از ٢٣ هزار زائر خانه برای اعزام به حج تمتع ٩٨ نیز موجب شد تا شیفت های ویژه برای کنترل کلیه سامانه های برقی و تاسیساتی ترمینال تعیین شوند تا روند خدمت رسانی به ضیوف الرحمن بدون کوچکترین خللی انجام پذیرد.

وی گفت: در بخش مکانیک ١١ هزار و ٥٠٠ نفر، ساعت کار برای نگهداری و سرویس موتورخانه، هوارسان ها، فن کوئل ها، اگزاست فن ها، فاضلاب ها و سرویس های بهداشتی و تاسیسات محوطه انجام شده است.

سرپرست دفتر تامین و تجهیز فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود: در بخش برق نیز ١٦ هزار و ٩٠٠ نفر، ساعت کار اجرایی و عملیات سرویس و نگهداری صورت گرفت تا کلیه سامانه های برقی ترمینال گالری سلام شامل تابلوبرق ها، دیزل ژنراتورها، پست فشار قوی، پست فشار ضعیف، UPS، اتاق برق هواسازها، روشنایی فضای داخلی و بیرونی، آسانسورها و پله های برقی بدون مشکل فعال باشند.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو