استفاده از ظرفیت‌های فرودگاه پیام برای تحقق اهداف بخش ICT

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات در مجمع عمومی خدمات هوایی پست و مخابرات، به استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت های این منطقه برای پیشبرد اهداف ICT تاکید کرد.

به گزارش فرینا به نقل از ایلنا، مجمع عمومی سالیانه شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات با حضور تمامی اعضای این مجمع در محل ساختمان کلاه فرنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای رسیدگی به صورت های مالی منتهی به سال 1397 برگزار شد.
در این جلسه که به ریاست سیروس موثقی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات به عنوان نایب رییس مجمع برگزار شد، نمایندگانی از سازمان برنامه و بودجه، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت ملی پست ایران حضور داشتند.
در ابتدای این جلسه، نادر ثناگو مطلق رییس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با ارائه گزارشی از عملکرد هیات مدیره شرکت در سال گذشته، به بیان اهداف و فعالیت های صورت گرفته در این شرکت پرداخت.
در این جلسه اعضای مجمع عمومی به استفاده بهینه از منابع موجود منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام برای استفاده موثرتر برای رسیدن به اهداف بخش ICT تاکید کردند.
سیروس موثقی نیز با اشاره به اقدامات انجام شده برای پیشرفت ماموریت های این شرکت در سال گذشته، خواستار شفافیت هر چه بیشتر در بودجه بندی فعالیت ها و استفاده بهینه و مناسب از ظرفیت های شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات و واقعی کردن درآمدها و هزینه ها به تفکیک هر سرویس و خدمات برای همسویی با اهداف توسعه اقتصاد دیجیتال شد.
در ادامه این جلسه، اعضای مجمع پس از استماع گزارش حسابرسی توسط حسابرس مستقل و بازرس قانونی، بحث و بررسی بندهای مندرج در گزارش و پاسخگویی اعضای هیات مدیره، صورت های مالی منتهی به سال 1397 این شرکت به تصویب اعضای مجمع عمومی رسید.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو